Як пережити біль за колишніми відносинами?
Я стояла на своєму, бо я його більше не кохаю і не бачу з ним майбутнє. От в мене і питання: чи все відносно вірно я зробила? Ну в сенсі чи поавильно що я йому сказала ці слова? Хоч і розумію якщо не правильно то не повернеш, але я йому дала знати що і як.
Я в цей день вдома просто плакала. Ці сльози за біль за нього, як йому боляче. За ту біль яку він мені причинив. За все хороше яке у нас було. Але я до нього не повернусь. Я не хочу бути з ним. Ми занадто різні, я це зрозуміла.
Просто як не переживати за нього? Я це найбільше боюсь. Я хотіла б йому хоч якось допомогти, але він має справитися сам.