Неоднозначна ситуація з дружиною друга
Після того як всі наші друзі розійшлися, я залишився ще якийсь час з нею наодинці, діти були в іншій кімнаті. Під час паузи між нашим звичайним спілкуванням вона в якийсь момент подивилася на мене і промовила просто губами, беззвучно фразу «я тебе кохаю» і після цього запитала вже вголос «ти зрозумів, що я тобі сказала?». Я в цей момент розгубився, завагався і відповів їй «ні, не впевнений» щось на зразок того, не пам\'ятаю точно.
І вона відразу переключилася на іншу тему: почала мені розповідати, що вона вміє вести листування в телефоні, не дивлячись на екран, показує, як вона нібито пише фразу «на добраніч» подрузі, при цьому також паралельно промовляючи її беззвучно просто губами, а потім показує телефон з листуванням і як там ця фраза написана без помилок. Але я не помітив, чи була в їхньому листуванні фраза «я тебе кохаю», щоб можна було це розцінити не як звернення до мене, а звернення до подруги в листуванні просто з показом цієї навички мені на практиці. До кінця вечора вона поводилася як зазвичай, без збентеження і якоїсь сором\'язливості, незручності, як зазвичай буває, коли зізнаються в почуттях. На наступний день вона поїхала і ми більше не бачилися.
Для контексту: раніше від неї таких проявів не було, були тільки двозначні жарти. Про кохання могла сказати в контексті, як друга сімʼї. В цілому про флірт або натяки від неї я не можу вам сказати. Я як сумнівний, боязкий, невпевнений у собі чоловік не вмію їх зчитувати.
Підкажіть, будь ласка, що це могло бути і як інтерпретувати ситуацію? Завуальоване зізнання в почуттях, гра чи я просто накрутив собі голову?