Доброго ранку!
цитата:
ДЕПРЕСИВНИЙ СТАН
цитата:
Як вийти з цього стану?
По-перше, прийміть від мене слова співчуття та підтримки.
По-друге, повірте, що вийти з депресивного стану МОЖЛИВО(!)
Для цього потрібні виважені і конструктивні кроки.
Що це кроки?
Для початку потрібно
обрати психолога і довіритись йому. Знову питання для чого? Щоби відчути в контакті з ним безумовне ПРИЙНЯТТЯ і РОЗУМІННЯ(!) Це забезпечить грунт для уважного і обережного дослідження ваших внутрішніх процесів.
Власне, співпраця пролягатиме у відкритті для вас того способу, яким ви ЗАЙШЛИ у депресивний стан(!)
Упевнений, буде багато несподіваних знахідок у вигляді переконань, звичних поглядів на себе і на світ, моделей емоційного реагування, цінностей, бажань і потреб тощо.
цитата:
Є друзі, але розмовляємо по типу привіт/пока
Це ж не про дружбу. У кращому випадку йдеться про приятельскі стосунки.
цитата:
Немає до кого звернутись, а хотілося б мати близькі стосунки з кимось де б можна було отримати підтримку.
Шкода. Натомість розкажіть, як було раніше? Які у вас взаємини з рідними та близькими?
цитата:
Люди зникали з життя по різним причинам, хтось пішов нічого не пояснивши, хтось знайшов привід у вигляді наших відмінностей "ми різні люди, але я бажаю тобі щастя", хтось тільки намагався мною скористатись і взагалі не звертав увагу на мої кордони.
Гадаю, було б інше сприйняття ситуації, якби замість тих, хто зник і пішов, з'являлись би нові знайомі та друзі. Однак цього не відбувається.
Тому проблему варто досліджувати, що ж НЕ СТАЛОСЯ, як то кажуть, не ЗРОСЛОСЯ між вами? Через які причини насправді? Як ви будували контакти з тими людьми? Що в ці контакті вкладали - сподівання, думки, емоції, вчиники або їх відсутність?..
Ще один важливий нюанс. У вашому дописі мова йде про взаємини, про спілкування. Відчувається ваше розчарування і навіть виснаження. На цьому тлі, що відбувається в інших сферах вашого буття - діяльність, робота, творчість, захоплення... Чим воно наповнене?