Як знайти цілі та сенс життя
Я радий, що в порівнянні з багатьма однолітками я заробляю власними силами, а не шукаю легких шляхів.
Маю інтернет-магазин і зараз займаю лідерську позицію серед конкурентів, адже вкладаю в цю справу все своє життя. Бізнес для мене — це окремий світ. Бачу, що навіть ті конкуренти, які почали раніше за мене, зараз копіюють мої підходи.
1. Проблема з цілями
Я відчуваю, що не маю конкретних цілей у житті. Розумію, що краще за мене ніхто не знає, чого я хочу, але насправді я ніби нічого й не хочу. Раніше мріяв достатньо заробляти, щоб купувати все, що заманеться. Зараз я це маю. І зрозумів, що гроші — лише папірці або цифри на екрані.
Чи хотів би стати мільйонером? Так. Чи потрібні мені мільйони? Ні. Я навіть не знаю, куди їх витрачати.
Мені здається, що цілі — це певна ілюзія, спосіб ввести себе у самообман.
2. Вигорання і внутрішній стан
Останнім часом я ніби нічого не хочу. Скоріше за все, це вигорання. Я виснажився від роботи, особливо від спілкування з людьми. Це не просто втомлює — це мене виснажує зсередини.
З дитинства я не до кінця розумів людей, і зараз маю труднощі у комунікації.
Водночас у житті все ніби дається легко. Можливо, я знецінюю себе та свої досягнення. Я виріс не в багатій сім’ї, але життя ніби підсовує мені те, про що я думаю. Мені не доводиться “пробивати стіну”, хоча теоретично розумію, що багатьом іншим складно.
Мої питання
Як знайти свою ціль у житті та рухатися до неї?
Що мені дасть досягнення “купи цілей”?
Як навчитися відпочивати й цінувати себе?
Як розвинути впевненість у комунікації з людьми?
Можливо, є психолог, який готовий взяти мене в роботу. Бажано, щоб це був фахівець у напрямі КПТ (когнітивно-поведінкова терапія) з досвідом.