Я боюсь працювати і не справляюсь
Я адвокат, юрист … але в мене повна криза .. немає роботи, немає клієнтів
Купа відповідальності і стресу … я не витримую
Працюю не офіційно, бо податки дуже великі, без цього не можу платити внески. І якщо буде скарга мене позбавлять посвідчення
Шукати клієнтів не можу, не йдуть, попадать я скандальні, які пишуть заяви в поліцію
Звинувачують в шахрайстві бо послуга інфопмаіііна
Я боюсь цього всього
Один написав заяву, за 6000 грн консультацію, і відкрили провадження, сподіваюсь закриють просто перевіряли але я боюсь
Онлайн працювати не хочуть .. ставлять умови погрожують
З фізиками працювати важко
Я просто не бачу виходу..
можливо йти в найм дистанційно .. але я не хочу … хочу спокійно працювати без стресу
Робила об дзвони то шахрайка
Клієнти були але теж були неадекватні .. які скаржилися погрожували заявами
У мене складна послуга ..
можливо варто йти в найм чи дистанційно бо я стомилася від безгрошівʼя … і я боюсь працюватм .. невизначеність