Алла Григорівна Веленко
Питання від: Молі Вік: 33

Я боюсь працювати і не справляюсь

Добрий день
Я адвокат, юрист … але в мене повна криза .. немає роботи, немає клієнтів
Купа відповідальності і стресу … я не витримую
Працюю не офіційно, бо податки дуже великі, без цього не можу платити внески. І якщо буде скарга мене позбавлять посвідчення
Шукати клієнтів не можу, не йдуть, попадать я скандальні, які пишуть заяви в поліцію
Звинувачують в шахрайстві бо послуга інфопмаіііна
Я боюсь цього всього
Один написав заяву, за 6000 грн консультацію, і відкрили провадження, сподіваюсь закриють просто перевіряли але я боюсь
Онлайн працювати не хочуть .. ставлять умови погрожують
З фізиками працювати важко
Я просто не бачу виходу..
можливо йти в найм дистанційно .. але я не хочу … хочу спокійно працювати без стресу
Робила об дзвони то шахрайка
Клієнти були але теж були неадекватні .. які скаржилися погрожували заявами
У мене складна послуга ..
можливо варто йти в найм чи дистанційно бо я стомилася від безгрошівʼя … і я боюсь працюватм .. невизначеність
Що означають ці оцінки?

Оцінки питань

Відповіді психологів

Доброго вечора. 👋

Дякую за твоє повідомлення. Я розумію, що зараз ти переживаєш складний період: відсутність клієнтів, високі податки, страх перед скаргами та нестабільність у роботі. Це може викликати відчуття тривоги, втоми та безсилля. Ти не сама у цих переживаннях, і твої почуття абсолютно зрозумілі.

👉Здається, що ти намагаєшся знайти баланс між бажанням працювати самостійно та необхідністю забезпечити стабільність у житті. Це може бути важким вибором, особливо коли відчувається, що обидва шляхи мають свої ризики та невизначеності. Водночас, твоє бажання працювати без стресу та зберегти спокій — це важливий сигнал про потребу в більшій впевненості та контролі над ситуацією.

👉Можливо, варто розглянути можливість поступового переходу до більш структурованої форми роботи, де будуть чітко визначені умови, обов'язки та очікування. Це може допомогти зменшити тривогу та відчуття хаосу. Наприклад, можна спробувати працювати з обмеженою кількістю клієнтів або в рамках конкретних проектів, де ризики будуть більш контрольованими.

👉Також важливо звернути увагу на власне самопочуття та потреби. Якщо відчуваєш, що поточна ситуація надто виснажує, можливо, варто зробити паузу, щоб відновити сили та переглянути свої пріоритети. Пам'ятай, що твоє благополуччя — це основа для будь-якої професійної діяльності.

Я готова підтримати тебе в цьому процесі, допомогти розібратися в твоїх відчуттях та знайти шляхи, які будуть найбільш комфортними та ефективними для тебе. Якщо бажаєш, можемо обговорити конкретні кроки, які допоможуть тобі відчути більше контролю та впевненості у своїй професійній діяльності.

З повагою. 🌿
Доброго вечора, напишіть список ,
Всі варіанти де можете реалізувати себе і далі йти по кожному пункту
З того, що Ви написали, можна зробити висновок про вашу невпевненість, Ви всього боїтеся.
І це відчувають Ваші клієнти, Ваш стан приваблює неадекватних клієнтів.
Треба заспокоїтись та проаналізувати ситуацію.
Ви працюєте нелегально, і це великий мінус. У Вас немає захисту, і це теж розуміють клієнти.
Ви не можете рекламувати себе в Інтернеті. Хоча робота в Інтернеті – це доповнення до основного заробітку.
Не бійтеся подавати резюме до юридичних компаній. Знайдете те, що Вам сподобається.
До того ж, Вас оцінять, з'являться клієнти.
Якщо клієнт вже є - оцініть ризики і запитайте, чи варто погоджуватися на його справу.
Варто уникати клієнтів, для яких Ви стали другим чи третім адвокатом у черзі професіоналів. Як мінімум варто з'ясувати, чому припинилися взаэмини з іншими фахівцями та вивчити справу, щоб ухвалити виважене рішення про співпрацю та потенційні ризики.
Не менш важливою є поведінка потенційного клієнта. Якщо вже на початковому етапі він не бачить особистих кордонів, поводиться надто самовпевнено та агресивно або хоч у чомусь викликає підозру – не бійтеся відмовити.
Налаштуйтеся на успіх - "У мене все добре, а буде краще, ніж я можу собі уявити"

Відредаговано автором 09-07-2025 15:28:59

↩ Реакція на відповідь № 383494 для Ирина Константиновна

Я не офіційно працюю , але маю статус адвоката, просто я не ФОП
У мене немає структури, в інтернеті я працюю, я але також страхи … що прийдуть не ті і не такі клієнти ..
Треба багато страхуватися, старатися не брати неадекватів ..: поки на них попадаю
Зараз стараюсь щоб на все були договори
Роблю просування у всіх соцмережах, по 15 000 переглядів набирає відео … значить мають бути заявки …,

↩ Реакція на відповідь № 383470 для Татьяна Александровна

Добрий день! Так, мені потрібна структура; я поки наосліп багато роблю … але роблю ..: і договори..: і просування ..: стараюсь переходити на більш безпечні послуги і роботу з бізнесом
Просто маю стрес коли попадаються неадекватні фізособам