Побут у стосунках
Він працює, а я зараз тимчасово не працюю — я навчаюся, і навчання забирає не менше сил. Але хіба це означає, що я маю все робити сама? Хіба якщо я вдома, то автоматично стаю обслуговуючим персоналом?
Ніхто не питає, чи я втомилася. Хочеться чогось елементарного — щоб хтось подбав про мене. Просто приготував сніданок і покликав: «Сідай, усе готово». Щоб я могла прокинутись і відчути — про мене подумали. Але йому таке навіть не спадає на думку. Він просто цього не бачить. А коли я починаю говорити, ділюся тим, що мене зачіпає — він замикається. Ображається. Йде в мовчання. Починає ігнорувати.
Наче мої почуття — це напад. А мені ж лише хочеться бути почутою.
Можливо, в нього так було заведено в родині. Його мама все робить по дому, готує, подає й при цьому працює. Але я все ж вважаю, що стосунки — це партнерство, і обидва мають долучатися до побуту. Ми часто це обговорюємо, іноді він щось робить, але мені хотілося б більшого. Можливо, я стала зручною. Не знаю, як усе змінити і досягти гармонії між нами.