Старша сусідка лізе не у свої справи...
Але ось уже кілька днів мені не дає спокою кілька ситуацій.
Перша. Наша донька йтиме в 1 клас. І ця сусідка, "вхожа" в коло вчителів, без мого відома! навіть не радячись зі мною!, домовилася зі шкільним психологом, до якого вчителя записати нашу доньку! Бо ця вчитель, якась там її гарна знайома, колега і т.д. і вона, мовляв, краще знає, до кого треба...
Спершу у мене був шок! І я їй навіть, зніяковівши, подякувала...Але потім - прийшло розуміння, що мої кордони порушили! Мама - я! І ми чоловіком маємо такі питання вирішувати! Тому я пішла і спокійно їй повідомила, що ми маємо намір йти до іншої вчительки, це МОЄ рішення! (я провела власне розслідування і зрозуміла, до кого моїй дитині і справді краще, а не до знайомої знайомих, бо це якийсь абсурд).
ДРУГА СИТУАЦІЯ. У садочку один із хлопчиків, (він інклюзивна дитинка), до речі, наш сусід, зробив подряпинку нігтиком моїй доньці на обличчі. Доня прийшла із садочка заплакана (вона дуже в нас вразлива). Я їй пояснила, що Бодя напевно зрадів коли тебе впізнав, і ненавмисне це зробив. Заспокоїла і змастила подряпинку. Все! Про це якось дізналася і сусідка. І мені заявила, що вона вже порозмовляла із завідуючою садочком з цього приводу! "Роздувши" таке, що жах! Мовляв, нашу доню той хлопчик ледь не вкусив за щоку, а куди ж дивилися вихователі! У мене знову -- шок!
Мені ж сусідка вкотре натякнула, що я слабохарактерна, не можу за свою дитину заступитися, і іноді повинна "показувати зубки"... І тут я при ній розплакалася... Мені стало неприємно. Здалося, що нам мене тиснуть. І я навіть засумнівалася, можливо, вона права?? Я дала слабину...знаю...але тоді був такий момент (сестра в той день дорікнула, що я не можу приїхати на Горбки і т.д ) Відчула себе поганою, нікчемною сестрою, донькою, а тут - ще й мамою. Одне слово, все разом навалилося. Сусідка мене заспокоювала, мовляв, вона хоче краще. Але потім до мене знову прийшло розуміння: мене виставили дурепою, та ще й без мого відома влаштували якісь розбірки....після всих цих подій мені хочеться від сусідки триматися подалі!
Розсудіть, будь ласка!