На мою думку, причина Вашого стану у нестачі енергії. Є певні закони життя, порушуючи які, відбувається швидка втрата сил.
Мозок відпочиває лише до 12.00 ночі. Лягаючи пізно спати Ви знищуєте можливість Вашого мозку відпочивати та відновлюватися. Окрім того, Ви практично не буваєте на свіжому повітрі, на природі і не займаєтеся на свіжому повітрі спортом.
Звідси сильні перепади станів
"Сначала я(как сейчас) сижу вялый, вечно сонный без особого желания жить, мне трудно за собой ухаживать а особенно разговаривать. Потом все приходит в норму...".
Ваш організм ще має певні життєві ресурси через молодість. Тому час від часу "включається" в роботу. Але якщо і далі будете вести такий спосіб життя, можуть з'явитися в проблеми також із здоров'ям.
Рух на природі - це практично єдиний спосіб поповнення життєвих сил. Так само як і повноцінний сон. Це саме ті умови, за яких організм людини може розвиватися та бути здоровим.
Окрім того, гармонічний розвиток чоловіків відбувається, насамперед, через розвиток тіла. Немає фізичних навантажень - не розвивається маскулінність. Звідси "ботаніки", які багато знають, але, як правило, у них нерозвинуті чоловічі якості.
Людина повинна розвиватися гармонічно, а не зациклюватися на якомусь одному напрямку розвитку, наприклад, навчанні в школі.
І ще. Якщо не можете заснути, раджу перед сном виходити на свіже повітря і хвилин 20, не більше, побігати. Якщо більше - буде зворотній ефект і Ви станете ще більш перезбудженим.
Відредаговано автором 01-04-2026 07:58:38