«Страх опасности всегда страшнее опасности уже наступившей, и ожидание зл...»
Вопрос от: Моллі Возраст: 33

Чекаю відповіді

Мій хлопець після сварки віддалився, ми в контакті, я пишу, він все читає, бачу, що реагує на все, перечитує повідомлення, миттєво читає, але не пише поки
Видно, що уважно ставиться і йому важливо бути на звʼязку
Думаєте напише?

Ответы психологов

Нора Маркман — психолог
Нора Маркман психолог
Київ ·
Вітаю! На жаль, важко бачити майбутнє, і тому важко відповісти напевно що зробить ваш хлопець. Але можна орієнтуватись на те, що було між вами до цього. Чи переживали щось подібне і потім знаходили спільну мову? Наскільки давно ви разом? Чому саме ви пишете йому першою? Наскільки ця сварка серйозна, на вашу думку? Ви кажете, що йому важливо лишатись на зв'язку, а ви хвилюєтесь чи відповість він на повідомлення - чи розглядали ви варіант подзвонити?
Схоже, що у вас зараз багато тривоги, і це мовчання переживається складно саме через невизначеність. Після конфліктів інколи комусь потрібен час, щоб охолонути і повернутися до діалогу вже в більш спокійному стані. Тому зараз важливіше не робити прогнози щодо нього, а звернути увагу на те, які почуття у вас піднімаються в цій паузі і що саме робить її настільки тривожною.