Не можу наважитися знову
Мені 30 років, донедавна я ніколи не працювала на офлайн роботі.
І ось цього тижня я наважилася вперше, пішла в магазин, дізналась про вакансію і одразу пішла на стажування продавцем-консультантом. Після 2 днів стажування моя керівник/hr сказала, що бачить по мені що я не справлюсь і щоб я більше не приходила. Після зміни я пішла в ще один магазин на співбесіду, в мене взяли телефон і сказали що передзвонять. Я думала зможу далі шукати і не зупинятись, поки не знайду щось підходяще. Але сьогодні я вже не змогла на це піти, просто не змогла себе пересилити. Я думаю, може зі мною дійсно щось не так і я не здатна працювати на нормальній роботі? Від слів hr я втратила віру в себе. А я так старалась ці дні, мало того що пересилила себе щоб навіть спробувати піти на співбесіду, так і в роботі я викладалась на повну. Як мені змогти ще намагатися і знайти роботу? Чи як зрозуміти що не слід намагатися і краще робити щось інше? Почуваюсь розбитою. І крім того є інші труднощі в житті, тож це просто стало додатковим ударом.