Доброго ранку, Олександр!
Якщо Вам хочеться сексу до 30-ти (це Ваш вибір і Ваше рішення), з ескортом у Вас досвід є, то цей варіант можна розглядати як точно працюючий. Чи заважає Вам щось скористатися цим варіантом, і разом з тим спробувати завести тимчасові стосунки із дівчиною?
цитата:
ще я дуже добрий, завжди мені боляче кому комусь погано. У мене запитання наступне настільки боляче я зроблю дівчині, якщо я так вчиню, я боюся причинити комусь біль.
А чи можливе втілення варіанту із тимчасовими стосунками без таких обіцянок:
цитата:
наобіцяти дівчині що я її кохаю хочу зробити своєю дружиною, на розповідати який я класний, а потім мовчки видалити телеграм переписку і забути її.
Якщо можливо, тоді ви зможете розійтися, наприклад, словами «Мені це не підходить, тому ми розходимось». Оскільки люди самі в праві починати і закінчувати відносини, ваше рішення щодо цього є абсолютно нормальним.
Я лише запропонував Вам, Олександр, на мою думку можливий варіант, щоб мінімізувати можливо спричинений дівчині біль. Оскільки Ви за це переймайтеся, можу припустити, що завдавши болю іншому Ви зробите боляче собі.
цитата:
Стосунків я ніколи не мав так як не дуже красивий і невисокого росту 176 завжди ходив на побачення лише з маленькими дівчатками з ростом 150-165 см, але їм моя зовнішність не дуже подобалася і вони відшивали мене, мене це ображало часто і я приходив і ревів іноді через це.
Тут відчувається травма і біль від неї. У роботі зі психологом можливо загоїти рану, аби вона не "кровоточила" і не боліла в подальшому.
Як-то кажуть «Рани загояться, шрами залишаться — але боліти вже не будуть, лишившись лише як пам'ять»
Гарного Вам дня, Олександр!