Розглядаю варіанти
Хочу попросити про підтримку, щоб розібратися в ситуації, як бути далі.
Свекруха при вихованні своїх дітей била їх. При догляді за одним з онуків, сином дочки, била його коли він був з обмеженими можливостями (хвороба опорно-рухової системи) і вона за ним доглядала. Йому було 11 років. Це було 7 років тому. Версія мами хлопчика, доньки свекрухи, що хлопчик її провокував, також вона сама била дітей в процесі виховання. Я дружина сина цієї свекрухи. Чи може свекруха не бити моїх дітей, якщо їх залишити з нею в одному будинку, діти 9 і 12 років, але не покладати на неї обов'язки догляду і виховання, тобто залишити дітям всю необхідну готову їжу і речі, нагадати правила поведінки та залишити їх вдома на робочий день. Чи буде сприятливим для безпеки якщо сказати свекрусі що в разі ударів я звернуся в поліцію для розслідування, чи якщо ми проживаємо в її домі і залишимо з нею дітей це буде класифікуватися як залишення дітей в небезпеці і це буде злочином з мого боку? Я жінка, 31 рік, без роботи. Міркую про можливість влаштування на роботу в літній період коли діти на канікулах. Чоловік працює, забезпечує базові потреби сім'ї, але неодноразово виникають претензії та докори щодо того, що я не заробляю. Бюджет сім'ї це чоловікова зарплата, якою він сам розпоряджається, на власні потреби я отримую від нього гроші нерегулярно і непередбачувано, тобто може раптом виникнути таке що мені потрібно, а він не дасть. Власних заощаджень не маю.
Піти на роботу поки в дітей навчальний рік проблема, бо дім дуже далеко від школи і самі вони добиратися не можуть. Через безпекову ситуацію часто буває таке, що потрібно забрати раніше і тд. Про варіант щоб діти приходили на роботу і там чекали поки я буду йти додому чи поки чоловік їх забере, або щоб я з роботи йшла їх забрати на декілька хвилин проговорювала на співбесідах, в роботодавців це викликало негатив, версію домовитися вже в процесі як буде в реальних обставинах не прийняли.
Підробіток з дому на рукоділлі був раніше, останнім часом продажі припинилися, було багато перебоїв зі світлом та інтернетом, це демотивувало щось робити і намагатися, плюс було мало часу поруч з доглядом за дітьми і побутом. Також щодо рукоділля чоловік дуже грубо й негативно висловився, щось типу коли він не прийде, я все займаюся рукоділлям, а город занедбаний, щось в такому дусі. Це теж мене демотивувало, хоч він і потім ніби вибачався. Зараз я знову повернулася до рукоділля, але мало віри що це дасть прибуток і вибір.