Доброго дня!
Вибудова стосунків - дійсно складний процес, і нічого дивного, що на початку формування вміння їх вибудовувати трапляються дії, чи слова, за які і самому потім шкода. Опановане мистецтво порозуміння буде полягати в тому, щоб навчитися бачити врешті-решт межі, за які точно не варто переступати, і навчитися помічати, як твої власні дії відображаються на реакціях іншої людини та як дії співрозмовника відображаються на твоїх власних.
Ваша особиста ситуація стосунків з дівчиною в даний момент накладається ще й на необхідність адаптуватися до переїзду в іншу країну, а це, в свою чергу, з'їдає внутрішній ресурс здатності витримувати стрес, що і проявляється у бурхливих емоційних реакціях і не завжди продуманих вчинках на тлі цих емоцій.
Чим можна допомогти у цій ситуації собі?
1) Усвідомити (а, можливо, навіть записати) для себе все те, що змінилося в вашому житті після переїзду. Певна, ви зрозумієте, що змінилися зараз не тільки ваші стосунки з дівчиною
2) Звернути увагу і чітко сформулювати для себе, що саме вас так розгнівило у стосунках, що змінилися в тому числі у зв'язку з вашим теперішнім перебуванням на відстані. Щось з усвідомленого буде злити, щось викликати сум...
3) Визнати, що певна своя поведінка також спричинила біль для іншої людини
цитата:
я её начал крыть матом
цитата:
и даже обозвал её уебищим потому как она заслужила
. І це привід замислитись над тим, чи таке спілкування для вас самого є нормою?
4) У спілкуванні спробуйте більше говорити про свої почуття і те, чого ви потребуєте, замість вказівок на те, як хто має організовувати власне життя. Наприклад: "Для мене важливо, поки ми вважаємось парою, щоб ти не переписувалась з іншими хлопцями" "Я хотів би, щоб у свій вихідний ти знаходила час для спілкування зі мною". Але слід пам'ятати, що у стосунках рівних ніхто не має права наказувати іншим як йому проводити свій вільний час. Він сам обирає ці способи, виходячи з того, що йому особисто зараз важливо і цінно. Тож наші прохання і побажання можуть бути задоволені, або ні, і варто навчитися поважати вибір іншої людини у цьому випадку. Саме добровільний вибір іншої людини може стати для вас підтвердженням чи спростуванням її уважності до вас. Наскільки я зрозуміла, дівчина
цитата:
уже от них отписалась и говорит я думала как ты отнесешься если бы ты не устроил скандал я бы и не отписывались
Тобто вона також була невпевнена в тому, чи важлива вона для вас.
Відстань - це завжди випробування для стосунків, навіть коли їм не місяці, а десятки років. Тож вам доведеться навчитися їх вибудовувати трохи іншим чином, щоб, не зважаючи на кілометри між вами, продовжувати відчувати близькість. Згадайте, що вам дозволяло не сперечатися, коли ви були поруч з нею, в Україні? Пів року без суперечок - досить значний період. Певна, тоді ви якось по-іншому розв'язували ситуації, в яких виникали непорозуміння. Як саме? І згадайте, що вам додавало відчуття, що ви - пара. Можливо дещо з цього також можна повернути у вашу взаємодію, якщо воно було втрачене, або пошукати альтернативи як це можна робити на відстані.