Сумніви у чоловіку.....
Було кілька днів холоду у нього з нею: чула це у їхніх розмовах по телефону...
А зараз -- знову, ніби нічого не сталося. Тепло говорять. Мені чомусь неприємно. Хоча розумію, це його мати. І зауважу, при цьому чоловік тепло говорить і про мене їй, тобто свекрусі (хвалить, щось розповідає про мене, хвилюється за здоров'я і.д.) навіть зараз, після сварки. Їй, нікуди діватись, вочевидь, підтримує ці розмови про мене в хорошому ключі....
Я ж із нею не спілкуюсь поки телефоном взагалі..
Тобто якась двояка картина.
З одного боку, у моєму чоловікові мене все влаштовує -- робить все для нашої родини, прислухається до моїх побажань і т.д.
З іншого -- (скажу, як думаю, може це й не правильно) -- хочеться, щоб він зі свекрухою говорив холодно, менше за нас розповідав і т.д. бо вона ж мене образила!
Тобто я бачу, що він і мене любить, і зі своєю мамою не хоче мати поганих стосунків!!!! ..якось так...
Але мене при її нападках захищає....! Це явно.
Я ж проводжу себе нейтрально -- типу мудро...
Але почалися сумніви....після 13 років шлюбу...у чоловіку...може, він надто прив'язаний до мами??
А може це я прискіпуюсь? І все ок?