Відкрилось справжнє ставлення свекрухи до мене. Сумно, і легше водночас...
Заспокоював мене...просив не звертати на свою матір уваги... Ми з ним ще посміялися: мовляв, помітно, як мене свекруха любить...
Завтра ми маємо до неї їхати в село: рвати собі вишні, малину...Але я твердо сказала чоловіку, що до його матері не поїду. Я переконана, що треба їхати і йти туди, де тобі раді! І я розумію, що мене не зобов'язаний ніхто любити. У цієї жінки є син, онуки, нехай спілкуються. Я - пас. Якщо до мене так....
Але як мені впоратися з бурею негативних почуттів, коли вона телефонує чоловіку... ????Хочеться, щоб він з нею взагалі не розмовляв, або говорив сухо і коротко. Але ж ні. Як нічого не сталося....Хоча. Розумію, це його мати...
Знову ж таки. Рада, що так сталося. Давно відчувала з боку свекрухи ревнощі і негатив.
Але як? Як мені гідно себе поводити? Як не нервувати і спокійно реагувати на цю жінку?