Підкажіть будь ласка фрази і спілкування з подругою, щоб дійсно надати їй психологічну підтримку
Дівчина три тижні тому написала мені повідомлення, спілкується зі мною, просить підтримки, спілкування...
Я навчаюсь на психолога і хлопець дійсно вчинив по відношенню до неї не дуже гарно. Сам вирішив, сам заблокував, в один момент почав ходити на побачення, її друзям а саме чоловіку подруги розказав про те, що безумно закоханий в нову дівчину....
І знаєте я говорю і підтримую її, говорю, що те, що вона відчуває нормально і вона не повинна списувати кінець цих відносин на себе і переносити відповідальність тільки на себе. І про нього, про те, що він почав ходити на побачення і взагалі так легко розтався... Це говорить про те, що людина просто чи намагається через друзів викликати ревнощі, чи просто на емоціях закохався але це не кохання. І це класне буде тривати перший проміжок часу... Короче, я її направляю на перемикання уваги, але їй поки це важко робити, навіть важко усвідомити що робе він і чому.
Порадьте якісь цитати, фрази, правила, які їй зможуть допомогти опанувати себе і задуматися над чимось, щоб вона не концентрувалася на втраті, а починала думати про себе, про своє майбутнє!!!