Ніколи не було стосунків
Але чесно скажу, це не пріоритет у моєму житті. Просто однолітки скрізь виходять заміж вже, родичі мого віку виходять заміж і мої інші старші родичі задовбують питаннями «коли вже в тебе буде весілля?» вони чомусь впевнені, що у мене є хлопець, але я його приховую. Я кажу завжди, що немає нікого, а вони просто посміхаються і кажуть ну да бреши бреши.
Це я не говорю за батьків, мої батьки такого не кажуть і не роблять, а інші родичі. Це трапляється настільки регулярно, що починає дратувати. Типу я б хотіла мати біли себе людину хорошу, але якщо її ще нема, то що хапатися за перше ліпше? І саме ці їхні питання наштовхнули мене на думку «а може зі мною щось не те?» якщо у всіх вже все влаштовано, а мені буде 24 скоро, а я ні разу не цілована, то що тоді?