Доброго ранку!
Ви в заголовку написали
цитата:
Сімейні відносини
Так відносини, в яких вважаєте себе емоційно зрадженою через -
цитата:
Чоловік постійно дивиться порно, а між нами сексу практично не має.
На цьому тлі
цитата:
виникають думки що фізична також " не за горами".
Виникають не безпідставно. І, напевно, страхи та очікування зради завдають вам великого болю, полишають спокою. Активують важкі питання, що буде далі з нами? що буде, зокрема, зі мною?
Я вам співчуваю, переживати те, що переживаєте ви, надзвичайно складно, іноді навіть нестерпно. До того ж, перебування у невизначеності довгий час чинить руйнівний вплив на здоров'я та психіку.
Тому варто шукати спосіб вирішення проблеми. Подбати по-справжньому про себе.
Як це відбувається на практиці? Оптимально, коли людина не залишається з власним болем наодинці, коли звертається по допомогу до психолога. І в подальшому в теплому і безпечному контакті вона опановує себе, визначає, що їй найкраще робити в ситуації, що склалася.
З вашого дозволу деякі моменти, вважаю, доречним уточнити.
Скільки часу триває цей болісний період, коли інтимність між вами майже зникла?
А як було раніше?
До речі, ваш шлюб уже скільки триває? Чи є у вас діти?
Окремо поцікавлюсь, чи ділились ви з чоловіком своїми почуттями, тим, як боляче б'є по вашій гідності і самооцінці його ставлення до вас?
Може, пригадаєте, як він відреагував на ваші откровення?
За великим рахунком, було б корисно, аби ви обрали психолога тут на сайті та звернулись до нього особисто. Це б забезпечило відповідну конфіденційність, адже не усе про своє життя варто виносити на загал. Окрім того, спілкування з обраним фахівцем створює умови, коли ви не розпорошуєте сили та енергію на відповіді багатьох учасників форуму.
Відчуєте бажання продовжити розмову, звертайтесь. Охоче вам допоможу.