Змінила манікюрницю і відчула полегшення
Я довго ходила до маніебрниці, влаштовувала робота і ціна
Але вона була неприємна як людина, постійно конкурувала зі мною, намагалася себе як багату женщіну прещентувати
Кожен манікюр був стрес, а не приємна процедура
До того, ж боляче
Вона доволі грубо робила
Багато говорила, хвасталася, то нігті різної довжини, то ламалися останнім часом
Я постійно думала, як її поставити на місце
Або мовчала
Або казала, що не так і як зробити
Вона кривилася
А після останнього манікюру, коли я трохи захист побудувала
Вона відмовилася від мене, каже спина болить
Я пішла в інший салон, і тут так добре і спокійно, без питань і розмов непотрібних, гарно робить, слідкує за роботою
Однак може не так глибоко почистила(я вже думаю що має боліти кутикула)
Просто думаю для чого я так довго знущалася над собою і терпіла знецінюючу людину?