Олено, ваші відчуття кажуть, що Вам було неприємно.
І тут є 2 важливі моменти:
1. Ваші припущення (нещирість, сценарій, ніби мене екзаменують).
2. Що Ви з цим робите.
Щодо ваших припущень.
Ніхто не може знати, чим керується людина. А наші припущення можуть свідчити про те, як ми "уявляємо" собі інших.
"Нещирість"- насправді тут людина задає досить глибокі питання, відповіді на які можуть допомогти йому зрозуміти, чого очікує та чи інша жінка з цього сайту, можливо, щоб не витрачати час на тих, з ким не співпадають погляди.
А може бути і ситуація з опитуванням, як припустив Володимир Анатолійович.
При цьому саме поняття "щирість" скоріш стосується певного саморозкриття людини, якого тут взагалі не відбулося.
Можливо, в вашому досвіді зустрічалося багато нещирості, і тепер ваш внутрішній Захисник "про всяк випадок " в обставинах, які важко зрозуміти (бо не вистачає інформації) посилає сигнал "обережно, тут може бути нещирість ".
"Сценарій "(тобто дії заздалегідь продумані)- сценарій може бути частиною певної системи пошуку.
По суті, "спонтанні дії" при знайомстві також мають свій "сценарій ". Можливо цей чоловік, бажаючи обійти шаблони, придумав щось "індивідуальне"( не = "вдале")), щоб привернути увагу?
Знов таки- ніхто крім нього цього не знає. Але припустити можна що завгодно, і кожен ці припущення спирає на власний досвід.
Комусь "сценарій"- це про прогнозованість і серйозність, а когось дратує.
"Ніби на екзамені "- тут варто не випустити з уваги, що таке ваше відчуття виникло у відповідь на задані Вам питання.
НЕ відчуття "тю, дивак який, та ну його", НЕ цікавість "о, що це за екземпляр, зараз потестую його, розвлекуся", а саме те відчуття, ніби це Ви щось маєте "продемонструвати"/показати себе "якоюсь", як на екзамені.
Тригерів навколо повно, і вони часто підтягують саме наші внутрішні болючі моменти.
Ваші думки про цю ситуацію підсвічують Ваші емоційно заряджені моменти.
2. Що Ви з цим робите.
Схоже, що Вам важко діяти, не знаючи "причин" того чоловіка. Бо ніби ваші дії можуть від них залежати.
Але ж насправді, в будь якій ситуації ми НЕ здатні зазирнути всередину іншої людини.
Як же тоді обирати свої кроки?
Можно намагатись "вгадати " "що це може означати " і тоді обирати відповідь.
Але якщо пам'ятати, що це лише наші фантазії, то можна побачити, що це шлях, який може направляти нас на вічну "боротьбу з вітряками ".
То на що ж опиратися, якщо "причини" іншого нам (а часто, навіть і йому) невідомі?
На Себе.
На свій внутрішній відгук - наприклад, якщо це для Вас абсолютно "та ну його "- то йти цим шляхом.
Якщо незрозуміло, але хочеться дізнатись трохи більше- то будувати спілкування, напряму озвучуючи свої питання.
І Довіряти тій частині Себе, яка точно відчує той момент, коли Вас це вже не буде влаштовувати і прийме рішення, адекватне обставинам.
Доречі, а Ви для себе не намагались відповісти на ці питання ( вони можуть допомогти Вам розкласти по поличках ваші власні інтереси і потреби)?
Відредаговано автором 24-03-2026 13:04:36