«На свете нет ничего более искреннего, чем самообман.»
Вопрос от: Молі Возраст: 34

Дратує мати

Мені вчора подарували квіти, а мама почала допитуватись а хто це а хто це, ніби псувати мені настрій
При тому вона не допомогла ні з прибиранням.. ні з чим
Подарувала мені ножнички манікюрні .. ну те що потрібно було

Батько просто написав з днем народження, ніколи не вітав нормально, не дарував квітів, ні подарунків навіть в дитинстві
Дратує що живу з нею і навіть не маю де сховатись
Нравится: 0 из 1

Ответы психологов

Дополнение от автора вопроса ·

↩ Реакція на відповідь № 389374 для Олександр Римович

З психологи

Живу з мамою, часто перетинаюсь в квартирі і ці розмови мене вбивають
Я кричу сварюсь як об б стіну
Дополнение от автора вопроса ·

Будь яка розмова починає нервувати і виводити з мете
Немає взаєморозуміння ні в чому особливо що стосується мене