Я вам дякую за відвертість.
Насправді, Ви лише підтвердили мої припущення.
Ви пишете "Для мене дружина і донька були мій смисел життя. А зараз я не понімаю як мені жити далі"
У Вас дуже сильна внутрішня акцентуація на дружині та донці. І це цілком закономірно. Адже, батько помер дуже рано, і мама, швидше за все, повинна була забезпечувати всім Вас сама, багато працювати. А це відбирало її сили і не давало можливості приділяти Вам достатньо уваги та давати необхідного тепла та любові. Тобто, коли ми в дитинстві недоотримуємо любові, цю саму любов намагаємося сповна отримати від своїх рідних. Тобто, стаємо від них повністю залежними. Думаємо, що любимо їх, але, насправді, живемо очікуваннями любові, як маленька дитина. І тоді заради того, щоб нас любили, готові абсолютно на все, що, у свою чергу, робить нас приниженими. А принижену людину поважати неможливо. Але ж жінка, щоб любити свого чоловіка, насамперед, повинна його поважати.
Це одна сторона проблеми.
А друга. Для жінки батько - це не лише найрідніша людина, половинка, але і перший чоловік в її житті. Тому якщо батько дружини пив, вона, не розуміючи цього, почне шукати по його подобі інтуїтивно.
"У дружини були мама папа. Але вони розійшлися десь 10 років назад бо батько дуже випивав..."
Їй буде здаватися, що він їй практично рідний, бо таким був її батько... Але це ілюзія, омана, з якою практично неможливо впоратися самостійно. Тому Ваша дружина ніби розривається навпіл.
З одного боку - любить Вас, але Ви своєю прив'язливістю внутрішньою її відштовхуєте і не можете для неї бути психо-емоційної опорою, бо самі від неї залежите психо-емоційно. А з іншого боку - всередині сидить образ найріднішого чоловіка, батька і її починає тягнути до схожого на батька чоловіка. Такого ж егоїстичного п'янички.
Тобто, я ще раз стверджую, що шанси зберегти сім'ю у Вас є. Але для цього потрібно, щоб саме в Вас відбулися глибинні внутрішні зміни. Тобто, із залежної людини Ви перетворилися на людину з почуттям власної гідності, стали психо-емоційно самодостатнім і відновили свою цілісність, щоб дружина знову змогла Вас поважати.
А таку трансформаційну роботу перепискою на форумі, на превеликий жаль, провести просто неможливо.
У Вашому випадку потрібна робота індивідуальна.
Відредаговано автором 19-12-2025 09:52:34