Хочу підтримки. Сьогодні дуже важко
Щось накопичилось останнім часом, не витримую.
Перше, то я написала одному чоловіку, який давно подобається. Тепер шкодую.
У нас були дружні стосунки, але я мала почуття. Останнім часом ми просто рідко перетиналися. Я чистила телефон, і знайшла фотки, повʼязані з ним. Скинула йому, написала дещо миле. Він відповів «милі фото ☺». І все. До мене нарешті дійшло - це все. Нічого не буде, та і не було.
Об явився мій колишній чоловік , тисне щоб я повернулася, вірші кидає, квіти прислав. Бо типу дитина дуже страждає, що ми не разом. Хоча я особливо по дитині того не можу сказати.
Звісно, коли мама і тато разом - то супер, то найкраще. Але враховуючи, що у нас були холодні стосунки, то мені краще на відстані від нього. Може «ні» він не хоче приймати, і продовжує вмовляти. Я вже його за банила в деяких мережах, заколупав.
Ну і наостанок дитина.
Вчора вибігла на вулицю в одних шортах, я їй сказала одіти штани - не послухала. Сказала строго. Так вона почала кричати «мама ти дура!»
Капець. Я проридала весь вечір, і майже не спала.
Я не витримую! У мене й так - еміграція, складна робота, нема часу на себе , дитина… нахіба оце ще все!
І часу на вихідних зовсім не буде, бо треба дитиною займатися. Колишній взяти її не може, у нього робота.