Я стаю не собою, коли спілкуюся з друзями
До мене на день приїхала була подруга, з якою ми давно не бачились вживу, лише переписувались, і мені було максимально некомфортно.
Ми з нею навчались в університеті і цей день нагадав мені про ті часи. Коли я з нею зустрілась, я ніби включила дурочку і поводилася як клоун, але я не могла по-іншому. Я не знаю чому. Це так важко… Вона поїхала, а у мене залишились дивні почуття після цієї зустрічі, мені погано і некомфортно.
Те ж саме відбувалося і в школі, з іншими подругами. Я постійно поводилася як клоун і зараз я не знаю як мені вдавалось це робити стільки років. Це виснажує.
Останні декілька років я в більшості одна. Мені немає з ким вийти погуляти чи зустрітися. Я лише переписуюсь з подругами. І мені ніби добре самій, я почуваюсь як я. Іноді мені хочеться живого спілкування, але водночас і не хочеться, тому що я знаю, як я буду почуватися під час цього.
Я не знаю як бути собою поруч з кимось. Я не знаю як мені це змінити.