Не впевнена у стосунках
Він мій перший хлопець, перші поцілунки, перші інтимні дотики. Тримає за руку, лагідно називає. Але.. я не відчуваю між нами якогось розвитку в глибину. Я не можу зрозуміти, чого мені не вистачає. Я б хотіла будувати з ним довгострокові плани, бачити його в житті на майбутнє. В реальності не завжди знаю, коли ми наступного разу побачимось. Так, він пише щодня. Я відповідаю, іноді дзвоню перша. Від нього мені не вистачає ініціативності, більше спільних планів, більшої присутності. Я не відчуваю, що ми в стосунках, а дуже хочу.
Сама я не можу сказати, що 100% закохана. Я іноді дивлюсь на нього і питаю себе невже от він і все? Невже не буде когось кращого? Приходять думки про потенційні знайомства ще з кимось, але я не можу це зробити щоб не бути мраззю по відношенню до нього. Я не бачу його чоловіком свого життя, але мені фізично приємно з ним і я боюсь це втратити. Водночас не відчуваю щастя. Я не відчуваю повної його присутності в житті, не маю абсолютної довіри. Наприклад, мені потрібна фізмчна допомога, я соромлюсь попросити, сам він не дуже ініціює. Я не знаю, що він відчуває до мене, але думаю, що це теж не кохання. Я заплуталась. Що мені робити?