Ненавиджу свого чоловіка
Потім почав критикувати за негатив: що я постійно на негативі. А звідки має взятися позитив, якщо тебе постій критикують в побуті??? В країні війна, в мене проблеми зі здоровʼям, мала дитина і ще й чоловік постійно критикує- добре що з розуму ще не зійшла)
Також він часто негативно висловлюється про моїх батьків, хоч я про його ні, що це вони мене такою зробили…
А ще критикує, якщо я десь не побачу що пізня година і треба вже було 20 хв тому класти дитину спати, або забуду щось зварити, або десь подзвонити…
Я розумію що мабуть є трохи інфантильною, але хіба я маю постійно чути ту критику в свою адресу?