Чи дійсно, я бачу і відчуваю не правильно? Не відчуваю підтримки від партнера, замість того, щоб підтримати мене, він підтримує інших, хто на мою думку переходить кордони
У нас є спільний чат із друзями — я, мій партнер, наші друзі Кирило з дружиною Сонею, Альона (зараз у Києві) і Святослав.
Нещодавно Кирило скинув у чат фото, де Святослав сидить із собакою на руках, і написав жартом: «Святослав склеїв дівчину». Це відбулося, коли його дружина Альона перебувала далеко, у Києві. Для мене цей жарт прозвучав як неповага і натяк на зраду (хоч це і жарт), дружина Свята Альона написала «Ти конечний», Кирил почав одразу казати «Я думав тут жарти розуміють», я на це відповіла в чаті «Відповідь незрілої людини».
Кирило образився й почав писати, що «всі на нього накинулися», що він «жертва ситуації» і «всі не розуміють гумору». Його дружина Соня вступилася за нього, хоча я її про це не просила, і сказала: «Аліна, уже неумісно, хватить». Я відповіла, що сама вирішую, де доречно, а де ні.
Я справді сказала Кирилу фразу про «червоний паспорт» — що він росіянин і його жарт виглядав як неповага, а не національний коментар.
Пізніше Альона написала мені в приват, що її «трусило від злості», коли вона побачила жарт, і що вона би відреагувала так само. Це показує, що моя реакція була нормальною й природною емпатичною відповіддю на приниження.
Найболючіше для мене в цій ситуації — що мій партнер замість того, щоб підтримати мене, сказав, що я «скотилася до низьких образ», що я «істерична», «скандальна», «перебільшую» і «не хочу підтримувати цю х**ню». Тобто він знецінює мої почуття, критикує мою реакцію і фактично стає на бік тих, хто мене зачепив. Це дуже мене розчаровує й ображає.
Мої почуття:
• образа і розчарування через жарт;
• біль через те, що партнер не підтримав мене, а звинуватив;
• відчуття ізоляції і непочуття;
• сумнів у власній адекватності через критику Саші;
• злість і фрустрація через знецінення моїх емоцій.
Я хочу почути думку спеціалістів, що тут не так чи дійсно я роблю щось не так і відчуваю не так. Чому мій партнер не розуміє мене і не захищає мене, а навпаки накинувся на мене, що я ненормальна і моя реакція ненормальна. Відчуваю самотність і сум , що не можу донести