Шукаю психолога
Шукаю клінічного психолога жінку. Може хоч допоможе з встановленням діагнозу або скаже, що я здоровий. Психіатри, займаючи максимально домінантну позицію, як і положено по протоколу, не слухають, не діагностують, кажуть, що мені не потрібна клініка для діагностики (бо насправді в них немає ніякої клініки, як вони це кажуть в своїй рекламі, а про державні я мовчу...), а просто виписують препарати, за впарювання яких їм платять. У кожного психіатра є препарат, який він впарює кожному клієнту, перевірено. Тому і шукаю клінічного психолога. Чому саме жінку? Так треба.
На консультаціях буду кричати, матюкатися і скептично до всього ставитися. Скептицизм викликаний досвідом, а не природою.
Хто готовий попрацювати, чекаю відповіді.