Можете прочитати переписку та сказати чи є збоку хлопця знецінення чи це лише у моїй голові?
Ну тут питання якої оцінки ти хочеш
Підтримуючої чи обєктивної
🌘 𝔄𝔰𝔱𝔞𝔶𝔞𝔪𝔬𝔯𝔢𝔫 🌒:
Хто ти мені?
Andrii
Ну хлопець мабуть)
🌘 𝔄𝔰𝔱𝔞𝔶𝔞𝔪𝔬𝔯𝔢𝔫 🌒:
То ж ти не тато чи мама, що дали життя та чогось вимагають та очікують і критикують, бо те саме робили з ними? Ти не переносиш ставлення до тебе твоїх рідних на інших людей, бо завжди критикували тебе та твій вибір? Правда ж?
Andrii
Ну насправді в ідеальному світі все би мало бути навпаки
Батьки це спонсори/донори безумовної підтримки і віри в себе
А коли йдеш в світ, бо вже з цими ресурсами готова до +- різних оцінок
🌘 𝔄𝔰𝔱𝔞𝔶𝔞𝔪𝔬𝔯𝔢𝔫 🌒:
Я так довго не витримаю, якщо тобі настільки байдуже на почуття людини, для якої ти важливий, що ти замість підтримки даєш лиш різку холодну оцінку
Мені таке не треба
Andrii
Знов розкочигарилась)
Я не вмію не заганяти будь що в шкалу від 0 до ідеалу)
І рухатись по ній відносно свого життєвого досвіду і надивленості
🌘 𝔄𝔰𝔱𝔞𝔶𝔞𝔪𝔬𝔯𝔢𝔫 🌒:
Кожна людина природньо бажає прийняття та безпеки, але, на жаль, комусь з цим важко
Andrii
Давай по іншомy
Сама себе оціни, на якому ти рівні, аматорський, напів професійний, професійний
Я наприклад точно дуже посередній гітарист
🌘 𝔄𝔰𝔱𝔞𝔶𝔞𝔪𝔬𝔯𝔢𝔫 🌒:
Мені не потрібна оцінка
Близька людина ділиться чимось попри страх не для оцінки
Якщо тобі без цього ніяк, то не певна, що тобі підходжу
Andrii
Що тебе конкретно тригернуло?
Бо я якби і не мав наміру десь тебе зачепати від слова зовсім
🌘 𝔄𝔰𝔱𝔞𝔶𝔞𝔪𝔬𝔯𝔢𝔫 🌒:
Я не на кастингу у твою групу
Andrii
Ти розумієш суть своєї потреби?)
🌘 𝔄𝔰𝔱𝔞𝔶𝔞𝔪𝔬𝔯𝔢𝔫 🌒:
Відсутність знецінення
Andrii
Де тебе знецінили?
Andrii
Ну виходить непогано
Але вокальної школи потребує для чистоти
Оце схоже на знецінення?
🌘 𝔄𝔰𝔱𝔞𝔶𝔞𝔪𝔬𝔯𝔢𝔫 🌒:
Я зараз відправлю оці кілька повідомлень психологу з величезним досвідом і спитаю що він бачить, коли так
«В 16 за мною упадала переможниця європейських пісенних конкурсів
То я вивчив всі види тембрів» - Оці повідомлення я і покажу та спитаю думки психолога чи схоже це на знецінення та нехтування почуттями дівчини, яка відкривається
Я не хочу бути з людиною, яка робить мені боляче - я не хвора
Якщо це єдине, як ти можеш, то краще одразу відпустити, якщо ти не садист
Andrii:
Питання чого рандомний тіп з Тернополя, нехай буде вище середнього може таку качелю в плані самооцінки провертати
Бо я щиро не думаю, що тобі чогось бракує чи ти суттєво гірша за когось чи ще щось таке