Зникли почуття
Симптоми / що саме відбувається
Коли у стосунках спокій і стабільність → з’являється відчуття “порожнечі”, ніби почуття “вимкнулися”.
Коли є напруга/страх втратити/проблема → виникає сильне відчуття любові (“метелики”, тепло, тяга до партнера).
Інколи на фоні “порожнечі” уникаю дотиків, повідомлень, дзвінків.
Бувають нав’язливі думки: “А раптом я не люблю? А якщо це не повернеться?”.
Через це мені дуже страшно: я думаю, що, можливо, не вмію будувати здорові стосунки або маю якийсь відхилений тип прив’язаності (наприклад, тривожно-уникаючий). З колишнім хлопцем у мене було щось схоже, і ми зрештою розійшлися.
Я не хочу втрачати теперішнього партнера. Хочу навчитися відчувати любов не тільки у стресі, а й у спокої.Дуже хочу зрозуміти себе і зберегти ці стосунки.