«Лови день.»
Вопрос от: Rizo Возраст: 40

Сімейні проблеми

Потеряв тягу до життя довів дружину щр вона хоче піти від мене
Вважає що я своїми діями чи бездіяльність опустошив її почуття до себе

Ответы психологов

Нора Маркман — психолог
Нора Маркман психолог
Київ ·
Вітаю! Шкода, що ви переживаєте такий період. Що стало причиною втрати потягу до життя? Чи була якась причина після якої все почалось? Що саме привело вас сюди? Ваші власні переживання чи ваші відносини з дружиною? Як давно це все триває? Іноді нам всім потрібна допомога спеціаліста, можливо навіть якесь лікування - чи розглядаєте ви такий варіант?
Доброго ранку, Rizo!
цитата:

Співчуваю вам. Така, на жаль, ситуація склалася, ніби зайшли у глухий кут - втратили жагу до життя, виникла сімейна криза, дружина прагне розлучення...
То що ж робити? Де шукати вихід? Як допомогти самому собі, аби пройти цей складний період?

Хочу у вас запитати, ви усвідомлюєте, коли і з чого почалось це скочування у емоційне провалля?

Чи можете описати свій внутрішній звичний процес у цей період - які думки крутите в голові? які почуття переживаєте? що вчиняєте на рівні дій?
Привіт! 🌟
МЕНІ ДУЖЕ ШКОДА, що тобі зараз так тяжко. Це дійсно дуже боляче — відчувати, що ти втрачаєш себе і ранить те, що кохана людина віддаляється 💔. Але пам’ятай, що навіть у найтемніші моменти можна знайти хоч маленький промінчик світла 🌈.

Можливо, варто спробувати поговорити з дружиною відкрито, чесно, без звинувачень — просто поділитися тим, що ти відчуваєш 🗣️. Часто саме такі розмови допомагають відновити довіру і почуття 🤝. І не соромся звернутися по допомогу — іноді підтримка близьких або фахівця може справді змінити все 🙌.

ТИ НЕ ОДИН, і навіть якщо зараз здається, що все розвалюється, життя не закінчується на цьому 🌱. Зроби маленький крок назустріч собі і своїм почуттям 💪. Все буде добре ✨.

Якщо хочеш — пиши, поговоримо 💬.
ДОброго часу доби!
А що раніше давало цю тягу до життя?

цитата:
довів дружину щр вона хоче піти від мене

Чим саме довели? Не те шо вона каже, а які свої дії Ви засуджуєте?

цитата:
Вважає що я своїми діями чи бездіяльність

А які Ваші дії їй не подобалися?
В чому Вана бачила Вашу бездіяльність? Чи згодні Ви з її докорами?