«Невозможно недооценить роль Ребенка в психике человека. Это лучшая часть...»
Вопрос от: ira Возраст: 21

Страх зробити щось, не так

у мене тільки що, сталася така ситуація і я дуже сильно розпереживалася, справа в тому що, я тільки що, винесла ковбасу в судочку і я йшла у літню кухню щоб, віднести ковбасу в судочку, і коли я зайшла у літню кухню то там були кошенята іншої кішки і вони як мене побачили з судочком з ковбасою то бігом тікати, і шиплять на мене і я ж, оце як хотіла закрити двері то почула таке як, чи хтось у дворі з котів шипить , чи оці малі шиплять на мене і я потім така подумала, я ж нікого дверьми не придавила??? і я дуже сильно розпереживалася, хоча їх взагалі ніхто не чіпає , і я ж оце як виходила то я подумала так, зараз закрию двері, і піду в хату, коли я закрила двері і я пішла в хату і я зайшла в хату то я дуже сильно розпереживалася, Чи не придавила, я в літній кухні, кошенят іншої кішки випадково дверьми? і я ж, дуже сильно розпереживалася, і я така подумала Іра, якби ти їх придавила вони б крикнули , тому ти Іра ні в чому не винна ти їм нічого поганого не зробила, тому нема за що, переживати. і оце, ж як прийшла тьотя з роботи то, я пішла ще, раз у літню кухню перевірити чи з ними все добре? Чи не зробила я їм нічого поганого? а, з ними все добре, але я все одно розпереживалася через цю ситуацію. і я хочу, сказати що, я не відразу пішла провіряти кошенят іншої кішки, в літню кухню як тьотя тільки що, прийшла з роботи оце, я пішла провірила а з ними все добре, але я все одно розпереживалася, чи не придавила я котів з двору, коли я заходила у літню кухню і закривала двері??? Я подумала , якби ти котів з двору придавила вони б , крикнули, а вони не крикнули, тому немає за що, переживати але я все одно розпереживалася, і я поговорила про це, з тьотею , вона мене вислухала і сказала, що немає за що, переживати , що, я нічого поганого не зробила, так що, немає за що, переживати, але я все одно розпереживалася.

Ответы психологов

Ірина Гуральчук — психолог
Ірина Гуральчук психолог

Психолог больше не активен на сайте

Добрий день.
Мабуть, якщо ще є переживання — отже є причина.

Що з того, що відбувається, є для Вас найбільш хвилюючим?
Добрий день Іра. Ви звертались з подібним питанням («Відчуття, що я можу зробити щось погане»). Якщо ви дійсно хочете покращити своє життя, то зверніться до фахівців. Необхідно провести діагностику і корекцію вашого стану. Повторюю, ваш стан схожий на персеверацію.

Відредаговано автором 26-06-2025 15:48:14