Після 5 років разом досі чужа
Дома він вибачився, сказав, що не це мав на увазі, що просто хотів підкреслити мій офіційний статус — що юридично ми справді чужі люди, а сума продажу велика, тому в нього виникли сумніви. Також він зауважив, що за характером загалом недовірливий.
Я відповіла, що якщо бачить у цьому проблему, то чому не робить пропозицію, адже ми вже довгий час разом. Він сказав, що давно хоче, але не знає як це зробити, і попросив мене написати йому варіанти того, як би я хотіла отримати пропозицію. Після цього він знову попросив мене продати автомобіль і сказав, що готовий оформити довіреність, але я не хочу цим займатися після таких слів, бо залишився неприємний осад і недовіра.
Ця ситуація змусила мене засумніватися в міцності наших стосунків. Я не розумію, чому мене це настільки зачепило, і чому не можу “відпустити” ситуацію. Мені важко повернутися до звичного спілкування, я відчуваю себе відстороненою, мені боляче й сумно. Водночас не можу зрозуміти, чи це просто емоційна реакція, чи знак того, що в наших стосунках є глибинна проблема.
Я почала сумніватися, чи мають наші стосунки майбутнє, якщо на п’ятому році разом він все ще вважає мене “чужою людиною”.
Хочу розібратися в собі: чому мене це так сильно зачепило, як правильно прожити ці емоції, як краще реагувати, і чи варто продовжувати ці стосунки. Також хочеться зрозуміти, як мені краще комунікувати свої почуття та потреби в парі, щоб бути почутою й не втрачати себе.