Якщо сприймати Ваші слова буквально і проаналізувати всю інформацію з переписки в цій темі, то можна припустити, що Ви переживаєте зараз значні психологічні труднощі, проблеми з адаптацією, а крім того, можливо на фоні дитячого досвіду і в доповнення до цього нещодавніх значних стресів, а також нестачі підтримки близьких, Ваше сприйняття себе та інших і взаємодії з людьми загострене чи навіть деякою мірою спотворене.
Тому для покращення ситуації може бути корисною індивідуальна чи/і групова співпраця з психологом, консультація психіатра і при потребі медикаментозна підтримка. Також може бути корисною співпраця з ерготерапевтом, щоб адаптуватися до нових умов. Можливо для Вас також буде корисним долучитися до ветеранського хабу.
Я думаю, Ви щось знаєте про це все, але якщо потрібно щось уточнити, звертаєтесь, по можливості надам детальніше інформацію.
Також розумію, що Ви в цій ситуації можете відчувати розгубленість, нестачу сил, не відчувати сенсу чи довіри, щоб кудись звертатися і докладати якісь зусилля.
Ні переконувати, ні вмовляти, ні змушувати я ні до чого не буду.
Але можливо щось з цього відгукнеться і буде корисним, або щодо чогось буде потрібно додаткова інформація — в такому разі звертайтесь.
І також можете писати про все що турбує і чим хочете поділитися тут, по можливості відповім, як зможу підтримаю.
цитата:
Очень хочеться сдохнуть чтоб уже никого не раздражать своим видом
Поділюся з Вами деякими своїми фантазіями і гіпотезами щодо цього.
Мені здається, те що, Ви пишете, може бути не якимось буквальним посланням і може не стосуватися раціонального рівня, а може містити в собі деякий символічний зміст:
Чи може бути так, що за цими Вашими словами міститься не саме по собі бажання померти, а ще й бажання жити інакше, можливо бажання
припинити залежати від думки інших? Чи від очікувань, сприйняття інших? Або щось інше?
Що думаєте про це?
Я не знецінюю Ваші переживання, просто намагаюся почути, що Ви хочете сказати, можливо є щось , що складно виразити.
Бо що стосується саме суїцидальних думок — то з цим до психіатра щоб пройти діагностику на депресію чи інші порушення та коригувати стан медикаментозно якщо буде потрібно. Звернутися до лікарів замість Вас ми не можемо.
Ви про це знаєте, але звертаєтесь сюди, тож я вважаю що за цим саме потреба в підтримці, яку можна отримати тут. І наскільки можу підтримати — підтримую.
цитата:
у меня один вопрос: если моя галимая внешность(рост) типа нормальная, то почему люди тычат пальцами, кидают насмешки в спину, пугаются, всячески пытаются обидеть тупой шуточкой про рост???
По словам "психологов" у меня нормальный рост, но почем-то всю жизнь отгребаю именно за свой рост. Когда забивают толпой ногами, то так и говорят: "за то, что ты длинный"
Я як "психолог" не буду Вас переконувати, що Ваш ріст "нормальний" і що це не причина, щоб Вас булили — думаю, нам важливо обережно дослідити, про що для Вас цей досвід, який Ви переживаєте, про який Ви говорите і що саме зараз Вам потрібно.
Тут мені також спадає на думку, що справа не в рості чи якихось фізичних параметрах.
Якщо є бажання, можете поділитися, що спадає на думку:
Що може в цих переживаннях символізувати високий ріст? Якщо вважати що високий ріст це метафора і Ваше несвідоме через ці переживання намагається щось Вам повідомити? Що перше спадає на думку?
Що означають люди, які насміхаються чи нападають через високий ріст чи інші фізичні параметри?
Ці запитання можуть здаватися нелогічними чи недоречними — вони для того, щоб спробувати поглянути на те, що Ви переживаєте на символічному рівні, якщо в цьому є потреба.
Якщо ні, можете писати про будь-що, що турбує.
Також можете при потребі і можливості звертатися за допомогою до інших фахівців, організацій чи до Ваших знайомих.