Доброго вечора!
Стан внутрішнього конфлікту небезпечний тим, що дуже сильно психо-емоційно виснажує і відбирає такі необхідні зараз життєві ресурси. А у випадках, коли немає розуміння такого стану, може додаватися ще й стан сильної тривоги та невпевненості, втрати контролю над своїм життям.
Як давно Ви перебуваєте в такому стані? Що відбувалося на момент початку цього стану? З якими людьми могли тоді контактувати, чим займалися, де проживали? Те, що Ви не розумієте причин такого стану, може ще й бути результатом якоїсь непрожитої раніше травми, яка могла бути "заблокована", "витіснена" рефлекторно на рівень підсвідомості, щоб Ви мали можливість пережити якийсь дуже сильний душевний біль...
Внутрішні конфлікти, зачасти, виникають тоді, коли ми, ніби, все робимо правильно, так як прийнято, але зовсім не те, чого б хотіли самі і що відчуває наша душа. І от ті самі, не висловлені потреби, емоції та почуття у такий спосіб намагаються пробитися до нас через кордони раніше нав'язаних нам кимось установок та правил життя.
Певне, який час ми ще маємо сили не звертати уваги на внутрішній стан невдоволення, але... Як тільки сил стає менше, менше ресурсів, те, про що не хотіли навіть згадувати, починає пробиватися до нас з новою силою...
Боротися з собою - дуже невдячна справа. Це як бій з власною тінню, переможців немає, є лише переможені. Єдиний вихід, - почати розбиратися зі своїми станами та почуттями, щоб повернути собі стан внутрішньої рівноваги та спокою.
Відредаговано автором 14-02-2025 19:12:06