Зацікавлення не заміжньою жінкою, і деяке не розуміння її вчинків і дій.
Так само як і при спілкуванні коли я написав їй з своєї сторінки, з своїм фото якось не дуже відповідала. Потім написав з іншого профілю, додавши фото симпатичнішого чоловіка, то не ігнорувала вже, а відповідала детально, і вчасно. Потім написав з іншого профілю де взяв звичайного чоловіка, взагалі на моє повідомлення відповіді не було.
Це звісно не правильно так казати, але вона сама теж якщо взяти взагальному не надто приваблива, але особисто мені подобається. Я б хотів бути з нею, створити стосунки, одружитись, мати сім'ю. Але відчуваю з її сторони якусь пасивність, ніби їй байдуже... Не знаю чи це до мене, чи ні... Дивує це... Чи вона просто так звикла до самотності?
Як це все можна пояснити?