«Я хотів би позбутися розладу, перестати плакати постійно, перестати принижувати себе, не діставати рідних своїм ОКР, позбутися постійної тривожності.»
Який « розлад» встановив психіатр ( діагноз)? Це важливо.
« постійний плач», скоріше за все прояв
« постійної тривожності «, якого можна позбутися за допомогою медикаментів, як й самої підвищеної тривожності.
«…постійно себе принижую і мені це чомусь подобається» ,
а далі
«перестати принижувати себе «. Так вам це подобається, чи все-таки хочете позбутися «?
« не діставати рідних своїм ОКР»
Як ВАМ самому жити з вашим ОКР? Особисто Вам він заважає? Якби не рідні, ви б хотіли позбутися ОКР?
«Потім сам припинив пити препарати.»
З якої причини ви це зробили?
«Вже 5 місяців не п'ю, але мені стало гірше»
Якщо стало гірше, мабуть це тому, що ви припинили вживати ліки? Й , треба знову йти до психіатра й починати прийом медикаментів?
«А також у мене з'явилась депресія, якої не було раніше. Тому від
КПТ одна тільки шкода»
КПТ не є причиною виникнення у вас депресії. Цей метод дає гарні результати при лікуванні ОКР. Він міг не підійти вам особисто, але це не означає, що він( метод) погіршив ваш стан.
Думаю, що « налагодити своє життя « ви можете, але не швидко й не легко, враховуючи ваш « стаж» біля 12 років. По- перше, це знову звернутися до психіатра ( якщо попередній не влаштовує, шукати іншого). Ви повинні довіряти людині, до якої звертаєтесь. Тільки тоді, ви зможете відверто говорити про свої проблеми й відповідно до ваших скарг, будуть підбиратися ліки. Можливо, не з першого разу все підійде ( іноді, треба коректувати дозування або змінювати препарат). Треба набратися терпіння, й працювати в тандемі з лікарем.
Й по-друге, шукати психотерапевта , який вам підійде та який працює з вашою проблемою.