Постійні непорозуміння з чоловіком, коли приходить його дочка
залучаю в хатні справи, наприклад поміщати щось в сковороді чи порізати під моїм наглядом- йому це здається небезпечним і він налітає на мене чому я не порадилася з ним, вона може себе покалічити, а він буде винен. Я перестала її залучати. Тоді знову чому не залучаю. Він говорить з нею по телефону-чому я не хочу теж говорити по телефону з ними. Не передала їй привіт- чому не передаю привіт. Хоча я завжди передаю, навіть якщо я особисто вважаю це дурнею передавати привіт щодня. Чому я не обговорюю з ним плани на вихідні протягом тижня, коли вона прийде. Почала обговорювати - чому не згадала про ці плани день її приходу.Тобто я опрацювала одну претензію, як одразу виникає наступна. Остання ситуація, яка стала для мене червоною лінією така. Чоловік був занятий ремонтом авто, тому щоби дитина не сиділа в телефоні, я витягла її допомагати мені прибрати в саду і ми поралися біля великого куща троянд. Дитина допомагала мені неохоче. Потім прийшов тато, побачив нас і обоже вона може виколоти собі очі, я сказав щоби її не було біля цих кущів. Так ми дійсно не підпускали її до кущів, коли їй було 5, але ж зараз їй 9. я маю байдуже відношення до дитини і хто взагалі дитину пускає до колючих кущів. Я спокійно відповіла, що її там більше не буде. Потім вони мили брудні ноги, я запропонувала зняти взуття на вулиці.І тут я суперечу татові, і йому набридло таке грьобане відношення до нього і в мене викривлені пріоритети. І ці ситуації повторюються постійно, як я не працюю над собою, знаходиться нова доковирка. Я хочу піти від чоловіка.Як бути? Я не бачу надії