Доброго дня Ларисо!
Ви пишете "Возможно тогда вопрос стоит в том как не бояться кредитов? Если нет денег чтоб сразу купить жилье.."
Насправді, іпотек та кредитів якраз і потрібно боятися. Адже, коли людина бере кредит, чи іпотеку, вона, найчастіше, не усвідомлює, що робить своє життя залежним. Кредит можна брати лише тоді, коли у Вас вже накопичена більше частина грошей на квартиру. В такому випадку, кабала, в яку Ви себе заганяєте, не буде такою карколомною. Адже, Ви не знаєте навіть що буде за три хвилини, не кажучи про те, що буде через місяць, чи рік. Кредити та іпотеки не дають людині можливості ні відпочити, ні розслабитися. Це те, що висить над головою і змушує відчувати себе загнаним конем, перепрошую.
Якщо на сьогоднішній день у Вас не склалося з власним житлом, на це є якісь більш глибокі причини. Адже, Всесвіт щедро дарує кожному з нас все, що тільки має. І єдина причина відсутності в нашому житті чогось - це наші ж внутрішні, дуже глибинні блоки.
Тобто, щоб щось отримати, повинна бути перед дія на психо-емоційному рівні, яка допоможе відбутися необхідним конструктивним трансформаціям. А не навпаки.
Тому, вцілому, згодна з колегою, що, швидше за все, Ви не пройшли сепарацію на психо-емоційному рівні. Хоча, можуть бути і інші причини. Наприклад, надмірна прив'язаність до грошей, комфорту, власного житла тощо. Адже, за законами життя, все, до чого ми дуже сильно прив'язані, нам не дається, або дуже швидко відбирається. Це закон рівноваги та гармонії. Як на мене, саме тому так знову склалися обставини, що Ви змушені жити з батьками. Бо основна проблема не вирішена.
Це мої припущення, бо занадто мало інформації для серйозних висновків.
Відредаговано автором 18-11-2025 09:26:51