Не можу себе відчути як раніше. Не можу нормально жити далі.
Проблема в наступному.
Півтора роки назад я дізналась, що чоловік дивився різні відео з привабливими жінками на ютуб( з прозорим одяглм, чи просто вулична мода, примірка білизни і тд) не кожен день, але періодично. Я була вагітна і через сильний токсиклз інтиму у нас майже не було. Спершу дуже засмутилась через це, він сказав, що більше цього робити не буде, якщо я цього хочу.
Через те, що він не визнав це як щось не те, не порядне чи ще якесь по відношенню до мене, я постійно намагалась пояснити, чому мене ранить, що саме мені не так, чому це так сильно мене засмутило,чому я вважаю, що це не добре для наших відносин. І стикалась з тим, що скільки б я не пояснювала - він не розуміє, він слухає, але не чує, не відчуває мене.
Час йшов, а мені не ставало легше, я почала дуже багато про це думати, аналізувати, намагатися зрозуміти, чому він дивився, що за цим для нього, що йому в мені не вистачало. Сам він на всі ці питання відповідав, що всього вистачало і не знає, чому дивився.
Десь через 2 місяці щоденних сліз і страждань, я в своїх обдумуваннях прийшла до висновку, що причиною цих переглядів була моя холодність, безініціативність і здебільшого відсутність інтересу до сексу з чоловіком.
Вирішила, що зараз ми налагодим цю сферу регулярним сексом, поповненням гарної білизни і йому не буде хотіти дивитись.
Через півроку я побачила, що знов дивився, не багато, не такі відверті, як це було до першої розмови, але дивився.
Мені це пояснив тим, що думав, що ми розмовляли за певну категорію, а не про всі відео з жінками.
Після певної розмови я запитала "ну тобі вцілому хочеться дивитись на оголених жінок?" на що він відповів "Так. Не так що прям хочется, але подивився б, якби я включила"
З цього моменту в мені щось обірвалось, я зрозуміла, що те, що я вважала вирішеной проблемой, не працює. Що що б я не робила, скільки б сексу не було, скільки б білизни не було, йому все одно хочеться дивитись на інших жінок.
Я відчула дуже сильний біль. Розчарування, відчай,образу. Думки, що мене йому не достатньо, що я не достатньо бажанна, сексуальна, унікальна для нього,раз він хоче дивитись на інших.