Алла Григорівна Веленко
Питання від: nik7b5 Вік: 14

Сімейні проблеми

Моя мама не розуміє мене зовсім до нас приїхали віднедавна гості Моя двоюрідна сестра та дядька вони мої родичі але знаходження з ними для мене стало найстрашнішим що могло бути в моєму житті...
Що означають ці оцінки?

Оцінки питань

Відповіді психологів

Лея Шулеко — психолог
Лея Шулеко психолог
Черкаси ·
Добрий вечір
Дуже шкода чути,що ви потрапили в таку ситуацію, але на разі ви надали дуже мало інформації, тому складно зрозуміти що саме у вас сталося та як цьому можна зарадити.
Информации мало, поэтому сложно писать.
Скажу лишь, что подростковый возраст это сложный период и для подростка и для родителей. Кажется, что нет понимания ни в чем, и так будет всегда.
Если есть возможность обратиться к психологу школьному либо мама согласиться оплачивать психолога, то вы могли бы обратиться и разобраться в том, что с вами происходит и как попробовать наладить контакт с родными.
Либо тут хотя бы напишите о чем речь
Ганна Валеріївна Ткаченко — психолог
м Світловодськ ·
Добрий день!
Я скажу тобі, що жити з іншими людьми в одному житловому приміщенні дуже не просто. Спробуй спокійно поговорити з мамою: що саме тебе турбує, як саме це зачіпає твій простір, як можна налагодити перебування разом - визнач для себе якісь конкретні моменти, які тебе не влаштовують.