Раніше писав та тепер подробиці
Пізніше я дізнався, що у неї є хлопець. Вона прочитала моє повідомлення, але нічого не відповіла й просто лягла спати. Вже о пів на другу ночі я написав ще раз, що якщо щось пішло не так, то зробимо вигляд, що нічого не сталося, і продовжимо спілкування як раніше.
Після цього, схоже, вона запідозрила якісь проблеми в моїй сім’ї та зателефонувала моїй мамі. Після їхньої розмови всі раптом стали дуже спокійними та лагідними зі мною. Я перевірив історію вхідних дзвінків у телефоні матері, і вона була очищена, хоча раніше вона такого не робила.
З того часу психотерапевт так і не відповіла на моє повідомлення. Тепер мені соромно перед нею і страшно знову з нею спілкуватися чи навіть просто потрапити їй на очі. Як перебороти страх і хвилювання?