Чи Варто розказувати.
Моя проблема в тому що я спілкувалась із іншим чоловік.
Я заміжня в мене гарний шлюб.
Скажу одразу що тій людині нічого не обіцяла. Тобто одразу написала що тільки спілкування в формі друзів..
Ця переписка тривала 1.5день
Коли людина почала переходити межі дозволеного і писати відкрито про інтим. Я спочатку зупинила і задала питання (тебе цікавить суто секс?) але відповідь не отримала до кінця дня мені так людина набридла бо просто беззупину строчив смс. Тому вночі я його заблокувала.
А зранку ця ж людина мені почала писати з іншої сторінки.
До чого я веду мені прямим текстом натякнули що розкаже моєму чоловікові все.
Мене мучать сумніви
Порадьте чи мені все ж розказувати про переписку з іншим?
І як правельно це розказати.??