Гризе совість, що могла бути сухою, недостатньо відкритою
Він запитав звідки я, з якого міста. Я кажу, що мені не комфортно ділитися такою інфою, він сказав що розуміє.
(Він також переминав пальці, і підсів тільки коли дівчина, яка навпроти мене сиділа, вийшла, хоча місце було і біля тієї дівчини і біля мене)
У процесі спілкування він зробив комплімент, сказавши, що у мене яскраві очі, на що я відповіла просто thank you, і знову повернула погляд до телефону.
Декілька хв помовчав і запитав, чи люблю я подорожувати; я відповіла так, і знов понурила очі в телефон..сказав, що він з Італії і приїхав до Польщі. Потім поцікавився, що я тут роблю — я відповіла, що навчаюся. Він також спитав, чи люблю я працювати з людьми, щось сказав чи не планую стати психологом/лікарем. Я тільки відповіла, що не дуже люблю працювати з людьми, а останнє не розчула, і тому якось пропустила це питання.
Після останнього питання про роботу з людьми він ще трохи помовчав, взяв щось написав/подивився в телефоні, а потім встав, трохи постояв біля мене, і як тільки трамвай зупинився - вийшов.
Мене турбує, що я відповідала коротко і виглядала відчуженою. Коли він щось говорив/питав, я дивилася прямо у очі, але як тільки відповідала, ховала очі в телефон. Хоча хлопець здавався дружелюбним і відкритим. Я не знаю, чи це тому, що він почав розмову рос (мені здалося, що він росіянин), чи через те, що він різко підсів до мене і почав говорити, бо раніше так рантово ніхто не починав розмови.
Батьки сказали, що можливо він не зрозумів, що я українка, почув укр мову і вирішив заговорити російськ, бо так було звично для нього. Навели приклад, що це схоже на ситуацію, коли хтось чує іспанську і італійську мови, або шведську і швейцарську — різні мови, але схожі. Сказали, що може я йому сподобалася, хотів познайомитися.
Зараз я переживаю, що могла бути більш відкритою і чи не образила я його своєю холодною реакцією. (Хоча сама розумію, що скоріше образила, і мені дуже прикро за це). Зараз сиджу, аналізую, і думаю, чому я щось не запитала, або просто якось підтримала розмову?
Буду вдячна за поради та роз'яснення, або просто ваш погляд на цю ситуацію.
Всім мирної ночі/дня!