Доброго дня Оксано.
Як на мене, однією з головних причин того, що Ви не можете відмовитися від спілкування з одруженим чоловіком - це його зовнішня зацікавленість Вами: "Я і йому писала ти одружений, у тебе дружина, чому тобі не хочеться її радувати, з нею все покращувати, а витрачати час на інших жінок. На що він відповів, а коли Ви були щасливі? Ви самотні 11 років (я сама про це у спілкуванні сказала йому). Коли Ви відчували хоча б елементарну допомогу від чоловіка, підтримку?.."
Він Вам відповів на Ваше запитання про те, чому він не хоче "радувати, з нею (дружиною) все покращувати..."? Якщо не відповів, тоді, як на мене, це може бути дуже тонкою, можливо навіть, несвідомою маніпуляцією Вами. Адже, замість конкретної відповіді, він почав говорити про Вас і задавати запитання, які стовідсотково зацікавили б любу самотню жінку.
На сайт знайомств, як правило, заходять ті одружені чоловіки, які хочуть, або легкого сексу на стороні, або ж намагаються "закрити" щось, що не добирають в стосунках з дружинами. Наприклад, відчуття власної ціннісності, значимості, необхідності... Тобто, щоб жінка ним зацікавилася і він зміг відчути себе таким собі "мачо", якому "заглядають в очі", бо з дружиною вдома він відчуває себе дуже залежним, а отже, невпевненим в собі...
Інколи трапляються "екземпляри", які спеціально виставляють себе як одружених чоловіків, щоб користуватися жінкою, при цьому, не беручи за неї ніякої відповідальності. Як на мене, ті, що відверто та прямолінійно говорять про секс, менш небезпечні для самотніх жінок, яким потрібні повноцінні стосунки з чоловіками. Тоді як от такі, що розуміються на психології самотньої жінки, і віртуозно грають на її почуттях та потребах, можуть бути дуже
небезпечними... Бо самотня жінка, як правило, має
властивість сильно прив'язуватися до чоловіка.
Власне, це все припущення. В любому випадку, він одружений. І, навіть, якщо станете спілкуватися лише віртуально, навряд чи зможете бути по відношенню до нього відсторонені. Тобто, почнете "залипати" на ньому. А значить, нікого іншого, вільного, в Вашому житті з'явитися вже не може поки він поруч існує. Чому? Бо ніхто інший буде просто не цікавий та непотрібний....
Тому, якщо дійсно хочете влаштувати своє особисте життя, я б порадила спершу розібратися, а чому Вам трапляються лише одружені чоловіки?
(Одразу відкидаю статистику, на кшталт того, що з віком холостих чоловіків стає все менше). Це зовнішній фактор, який, насправді лише є відбитком нашого внутрішнього стану. Знаю жінок, які в п'ятдесят років обирають чоловіка серед декількох претендентів на її "руку та серце".
Тобто, вік тут ні до чого. Зате мають значення, як складалися попередні стосунки, чому розсипалися? Які стосунки були між батьками? Бо жінка притягує до себе одруженого чоловіка лише тоді, коли внутрішньо залишилися глибинні блоки у вигляді душевних травм та непрожитих стресів.
Відредаговано автором 15-12-2024 14:16:10