Доброго дня!
В житті буває всяке, у тому числі, ми робимо певні вчинки, які потім спричиняють нам біль. Але це не означає, що з цим болем ми так і повинні далі жити, руйнуючи своє життя Адже, кожний такий вчинок - це, насамперед, певний урок, з якого ми повинні зробити дуже глибокі висновки. І кардинально змінитися на краще.
Ви пишете "Я дуже хочу зараз дітей, але боюсь, чи зможу я дати любов і все що потрібно дітям". Насправді, немає жодного почуття, яке б не несло нам надзвичайно важливу інформацію. І те, що Ви набралися сміливості озвучити ці почуття, вже певний крок до зцілення. Бо допомагає зрозуміти, в якій бік Вам потрібно рухатися, щоб незважаючи на деструктивний вчинок, мати і сім'ю, і дітей. Адже, народження дітей, дійсно, насамперед, вимагає великої кількості любові в душі, яку не зруйнують жодні непередбачувані найважчі та найскладніші обставини. А це вже питання більш глибокого характеру, пов'язане, як мінімум,
з правильністю сформованого світогляду. А максимум, на здатність проходити травмуючі ситуації зберігаючи любов у своїй душі. Адже, перший іспит, на превеликий жаль, не був зданий.
До чого це я?
Я знаю точно - неможливого в житті не буває, бо кожна людина може схибити, чи помилитися. Інша справа, на скільки людина готова серйозно працювати над собою, щоб збільшувати любов в своїй душі і ні за яких обставин не допустити знову того, що вже трапилося. Адже, Всесвіту недостатньо лише нашого каяття та бажання зробити все по іншому. Всесвіту потрібні наші глибинні, на рівні рефлексу, зміни. Чи не тому Ви і пишете, що "А я відчувала якись бісь в середині. Я дуже хочу зараз дітей, але боюсь, чи зможу я дати любов і все що потрібно дітям", що дійсно тої самої Любові тепер і замало, а звідки її, любов, брати, Ви не знаєте.
Я б Вам порадила почати працювати індивідуально. На мою думку, це не той випадок, який можливо вирішити розмовами на сайті чи найкращими порадами, бо стосується, найперше, сфери Вашої душі.
Відредаговано автором 10-12-2024 11:03:46