Страх самотності, невмію будувати відносини
Я боюся залишитися в цьому житті сама, я взагалі не вмію будувати стосунки з чоловіками.
Як тільки на горизонті з'являється якийсь хлопець, який мені сподобався, я одразу за нього хапаюся, як за соломинку. Хочу всього і одразу, хоча розумію, що так не буває, але як правильно себе поводити я не знаю.
За свої 22 роки я була всього на 5 побаченнях, і всі вони були «без продовження».
Як мені налаштувати себе правильно? Я хочу змінитися, але не знаю як?