Ми розійшлись бо у мого хлопця зникли почуття
З часом я почав відчувати що він не приділяє мені достатньо уваги, часто хоче побудти без мене і каже шо хоче побути один, хоча в цей момент він може зустрічатись з новими знайомими і навіть їздити до них в інші місця, я спробував обговорити цю ситуацію і він сказав що все добре. Так тривало десь місяці 4 і я в решті решт наважився серйозно поговорити і сказав давай спробуємо щось змінити, на що він відповів ні нам потрібно розійтись, я намагався запропонувати якісь компроміси і дати один одному місяць, щоб пропрацювати стосунки, обговорити всі наші проблеми і намагатись змінитись, але він не захотів. Він сказав шо перегорів і в нього до мене дружні почуття. Мені дуже важко тому що я дійсно його люблю, основною причиною розриву по його словам стало те, що він не бачить спільного майбутнього зі мною.
Я хочу якось повернути ці стосунки і готовий до змін, але що мені робити ?