«Не наводьте порядок у тому, від чого потрібно позбутися.»
Питання від: mis Вік: 18

Чи нормально коли так відбувається у стосунках?

Добрий день.
Хочу почути думку психологів щодо моєї ситуації.
Мені 17 років (цього року буде вже 18). Моєму хлопцеві 26. Ми зустрічаємося вже 3 місяці. В нас було побачення - просто прогулянка в парку, посиділи, поговорили, пообіймалися і тд. Хлопець хотів віддати мені смаколики і невеликий подарунок, які були в нього на квартирі. Під час побачення він запропонував зайти до нього на квартиру і забрати ці речі. Мені було трохи дивно, але я сприймаю наші стосунки серйозно, ми вже багато разів бачилися, спілкувалися, знайомилися з його друзями, ходили разом в гості, в кафе, тощо. Тож я погодилася зайти за речами, які він хотів передати.

Коли ми були в нього на квартирі, він дістав речі, які мав мені віддати. Я поставила в сумку. Він одразу пішов заварити чаю. І коротше наче нікуди не поспішав. В нас конкретних планів на день не було, просто побачення. Далі ми випили чай. Він увімкнув фільм. Почав мене обіймати, цілувати. Я нормально сприйняла, ми вже обіймались і цілувалися раніше, проявляли почуття словами і дотиками, і в принципі ініціатива в прояві почуттів йшла від мене. Тобто я йому перша сказала що люблю, активно підтримувала спілкування, плани зустрітися і побути разом. Навіть перша писала що хочу його, хоча вголос сказати це мені ніяково.

Після кількох хвилин обіймів і поцілунків він почав знімати з мене топ. Мені було трохи ніяково, бо я соромлюся свого тіла і не впевнена, що сподобаюся йому з усіх ракурсів, дещо хотіла б в собі змінити. Але я не стала його зупиняти.
Врешті він мене роздягнув майже повністю і стало зрозуміло, що справа йде до сексу. Я наче мала б бути готова, бо в нас вже були відверті дотики і тд.
Але мені було трохи не по собі, бо саме сексу в мене ще не було.
Я вирішила його попередити, що в мене ще не було сексу, щоб він це враховував. Я переживала, що можу забруднити постіль, щоб це не було для нього сюрпризом, бо я трохи цікавилася інформацією про перший раз, про те що під час дефлорації може бути кров, і цей момент мені був трохи незручним, бо я не знала, як він це може сприйняти.

Я на хвилинку зупинила його, сказала йому, що в мене це перший раз, щоб він був готовим.
Він сказав, що ми можемо зупинитися, якщо я не хочу.
Я не була зовсім готова, але мені було незручно зупиняти процес, я подумала, що це нашкодить нашим стосункам. Ми вже досить довго зустрічаємося, і рано чи пізно це мало статися, і напевно якщо в нього не буде зі мною сексу, якщо він вже почав до цього йти, значить йому це потрібно... продовжу нижче->
Що означають ці оцінки?

Оцінки питань

Відповіді психологів

Доповнення:

Я не стала зупиняти його і ми зайнялися сексом. Мені було боляче, але крові не було. Через це я переживаю, що хлопець може подумати, що я його обманула, коли сказала, що в мене це перший раз. Але в мене справді ще не було. Можливо це пов’язано з тим, що під час менструації я використовую тампони.

Коротше, мені немає з ким про це поговорити. Я спробувала спитати думку моєї старшої подруги, їй 19, і вона давно зустрічається з хлопцем, і я думаю, що в них вже це було, але точно не знаю. Коли я їй розповіла, вона відповіла якось так грубо, чому я вирішила в неї про це спитати, і мені не зручно, що я їй про це сказала і питала про це.

В мене з татом, як мені здавалося, доволі відверті стосунки, він відкрито говорить на теми сексу. Наприклад, він говорить про те, якою має бути жінка в сексі і таке інше, показує жінок з плейбою, чиї форми йому подобаються, одним словом, тема сексу, сексуальності і тому подібного багато раз ним піднімалася. Він знає, що я зустрічаюся з хлопцем. Я сказала йому, що в нас з хлопцем був секс. Він на це сказав якось досить сердито, що він цього чути не хоче. І я вже ні про що таке не питала.

З мамою стосунки ніякі, навіть про щось менш інтимне не розмовляємо, тим більше про це.

Я шкодую, що взагалі говорила хлопцю про незайманість, бо крові не було, і тепер він може подумати, що я насправді не була цнотлива і збрехала йому. З тої інформації, яку я про це читала, знаю, що кров іде не у всіх, та напевно у більшості, і мені ніяково, що так сталося, я сказала про те що сексу не було, не знаю як на це хлопець відреагує, як буде ставитися. Краще б я взагалі нічого про це йому не говорила, бо він і не питав. Вийшла така незручна ситуація. Що ви порадите?
Відсутність крові при першому сексі – це абсолютна медична норма. Так буває досить часто.
Якщо хлопець розумний та освічений, він зрозуміє, що все пройшло чудово. Відсутність крові говорить про те, що ви були добре збуджені, розслаблені, а секс був дбайливим.
Розумні чоловіки знають, що міфи про перший секс застаріли.
Якщо хлопець вірить міфам, він може здивуватися чи сумніватися у вашій чесності через банальне незнання анатомії.
Незаймана плева (дівоча пліва) може бути еластичною. Вона часто просто розтягується, не розриваючись
Якщо хлопець почне сумніватися чи питати, не виправдовуйтесь – ви ні в чому не винні. Спокійно поясніть йому анатомічний факт.

Edited by author 21.07.2026 17:54

Доброго дня! Відсутність крові під час першого статевого акту є цілком нормальною ситуацією і сама по собі не означає, що ви сказали неправду. Але, читаючи ваш допис, у мене склалося враження, що вас значно більше хвилює не те, що сталося, а те, що про вас може подумати хлопець.
Ви кілька разів пишете про його можливу реакцію, але майже не пишете про себе, як ви почуваєтеся після свого першого сексуального досвіду, чи відчували ви себе в безпеці, чи були справді готові до цього.
Мені здається, це важливіші питання. Бо близькість - це про те, чи могли ви залишатися в контакті зі своїми бажаннями, почуттями і відмовитись, якби відчули, що ще не готові.
Вітаю!
цитата:
Я шкодую, що взагалі говорила хлопцю про незайманість, бо крові не було,

Шкодуєте, бо звикли, напевно, сумніватись у власних діях. Що сталося, те сталося. Тепер припиніть шкодувати. Принаймні через те, що реакція хлопця може бути будь-якою, незалежно від сказаного вами(!) Адекватний поставиться адекватно, не адекватний - відповідно.

цитата:
і тепер він може подумати, що я насправді не була цнотлива і збрехала йому.

З цим питанням обов'язково потрібно розібратись. Воно, до речі, багатовимірне, бо складається з кількох аспектів: підвищеного значення, яке ви надаєте стосункам; невпевненості в собі та залежності від партнера...
З цього приводу раджу узяти кілька консультацій психолога.

цитата:
Що ви порадите?

Наскільки можливо, переключити увагу на нагальні потреби, бажання та справи. Займатись тим, що подобається і що потрібно(!) Записувати у щоденнику свої почуття, думки та дії у прив'язці до реальних подій. Так ви зможете стати на шлях кращого пізнання себе, розуміння себе і, головно, ПРИЙНЯТТЯ себе.

Ще - помічати усе, що відбувається між вами. Давати процесу та ситуаціям/проявам хлопця свою власну оцінку. Визнавати своє власне право на будь-які емоції та почуття. Намагатись не приховувати їх і тим більше не придушувати в собі. Короче кажучи, бути собою(!) Цінувати себе(!)
Вітаю Mis

Приєднуюсь до відповіді колег нормальності відсутності крові під час першого разу займанням сексом. У медичній літературі пишуть що з часом дівоча пліва саморозрушується, бо потреба в ній відпадає. Організм сам вже здатен захищати себе від хворобливих збудників та різних інфекцій.

Щодо ситуації яку ви описали. На мою особисту думку була наявна пряма маніпуляція хлопця щодо вас - під невинною пропозицією, ви все таки зайнялись уперше сексом, хоча з ваших слів " Я не була зовсім готова, але мені було незручно зупиняти процес" що б не шкодити вашим стосункам. Тут мені не зовсім зрозуміло і трохи бентежно, тож запитаю вас прямо - чи влаштовують вас стосунки де вам доводиться робити те до чого ви не зовсім готові? один раз? місяць? рік? все подальше життя у стосунках? І чому бажання іншої людини, яка безумовно вам подобається, важливіше за ваше власне?
Що в таких моментах з вами коїться ?

Ви молода жінка яка тільки починає свій життєвий досвід. Шкода що у вас немає підтримки у цьому плані, що б поділитись, звіритись, спробувати інші варіанти, та на власному досвіді наростити власну впевненість у собі як жінці, йти за своїми потребами та бажаннями вибудовуючи безпеку.
Вітаю!
цитата:

Прочитавши Вашу історію хочеться дуже детально розібрати її, бо вона викликала в мене багато емоцій та питань. Тому що пригадуючи власний досвід я розумію, що це досить важливий етап в житі дівчини.
По-перше,
цитата:
Ми зустрічаємося вже 3 місяці.

цитата:
Ми вже досить довго зустрічаємося,

На мою думку, це не довго. Зі скількома хлопцями Ви зустрічались до цих стосунків?
По-друге,
цитата:
Моєму хлопцеві 26.

цитата:
Хлопець хотів віддати мені смаколики і невеликий подарунок, які були в нього на квартирі. Під час побачення він запропонував зайти до нього на квартиру і забрати ці речі.

26 років це дорослий, сформований чоловік. Він не випадково залишив подарунки на квартирі. Все, що він робив було заздалегідь заплановано. Навіть його слова :
цитата:

були з розумінням того, що Ви скоріше відмовитесь якщо він буде наполягати. Це чиста маніпуляція, щоб отримати бажане.
По-третє, мене найбільше хвилює, що ви переживаєте за нього та його почуття та потреби більше ніж за себе...
цитата:
Я не була зовсім готова, але мені було незручно зупиняти процес, я подумала, що це нашкодить нашим стосункам.

Мені, прям, хочеться кричати ... Я НЕ БУЛА ГОТОВА!!! В цій ситуації Ви обрали не себе, а хлопця...
цитата:
якщо він вже почав до цього йти, значить йому це потрібно...

Чому? Що керувало Вами на той момент? Яка емоція, переживання? Можливо, страх, що він не буде далі з Вами зустрічатись? Чи тут щось інше?
цитата:
я переживаю, що хлопець може подумати, що я його обманула,

Чому Вас так хвилює, що він подумає? Він або обирає Вас або ні. І Ви завжди можете з ним про це поговорити. Чесно сказати, що Вас хвилює. Якщо у ваших стосунках не має щирих розмов, підтримки та розуміння, то навіщо такі стосунки?
По-четверте,
цитата:
Мені було боляче, але крові не було.

Ваш хлопець поцікавився Вашим емоційним, фізичним станом після сексу? Він хвилювався за Вас як Ви за нього?

Окреме дуже велике питання про Ваші стосунки з Вашим татом.
цитата:
він говорить про те, якою має бути жінка в сексі і таке інше,

Ваш батько тільки про жінок говорив, чи й про чоловіків? Бо в сексі беруть участь двоє і задоволення від процесу мають отримати двоє. Він розповідав Вам який має бути чоловік? Як з Вами має себе поводити чоловік? Що задоволення жінки, на пряму, залежить від її емоційного стану та відношення до чоловіка?
Стосунки не починаються з сексу. До нього мають бути певні дії та відношення. Звісно, в кожного воно своє. Але, мабуть, базові це повага, прийняття та підтримка. Батько на діях Вам показував ці базові стосунки з Вашою мамою чи Вами?
Чи він тільки
цитата:
показує жінок з плейбою, чиї форми йому подобаються

задовольняючи свої потреби?
цитата:
Я сказала йому, що в нас з хлопцем був секс. Він на це сказав якось досить сердито, що він цього чути не хоче.

цитата:
В мене з татом, як мені здавалося, доволі відверті стосунки, він відкрито говорить на теми сексу.

На мою думку, відверті стосунки це коли ти можеш поговорити з близькою людиною на ті теми, які тебе хвилюють з розумінням, що тебе вислухають. підтримають і не осудять, навіть, якщо це не зручно чи боляче. Це працює лише у двохсторонній взаємодії.

А тепер про основне для Вас на сьогодні:
Вашому хлопцю 26 років. Він дорослий чоловік. Якщо він розумний чоловік, з досвідом, то він знає, що крові при першому сексі може і не бути, по-перше. По-друге, чоловіки, зазвичай, при першому проникненні відчувають це фізично. Тому є чоловіки яким подобається бути першим у дівчини, а є чоловіки яким це не подобається.
Але у Вас завжди залишається можливість щиро поговорити про Ваш перший секс з хлопцем і висловити всі свої переживання йому.

І на останок хочу Вам дати не прохану пораду, бо аж дуже Ваша історія емоційно зачепила мене. )))
Коли Вам вже буде 18 років знайдіть свого психолога (близьку людину по духові) і поговоріть з нею про стосунки з батьком, подругою (це теж окрема тема яку я вже не розкривала), мамою, хлопцями і т.д. Про стосунки в цілому, з навколишніми, але в першу чергу з собою.
Вітаю !
Дякую Вам за те, що так щиро описали свою історію. Видно, що зараз Вас турбує не лише те, як усе відбулося, а й те, чи правильно Ви вчинили і як тепер до цього поставиться Ваш хлопець.

Найперше хочу сказати: відсутність крові під час першого статевого акту є абсолютно нормальною. Це не є доказом того, що жінка вже мала сексуальний досвід. Дівоча пліва має різну будову, може бути еластичною, а інколи незначні зміни відбуваються без помітної кровотечі. Використання тампонів також не є достовірним поясненням чи доказом втрати цноти. Тому Ви не обманули хлопця. Ви сказали йому правду.

Мене більше привернула увагу інша частина Вашої розповіді. Коли хлопець сказав: «Ми можемо зупинитися, якщо ти не хочеш», він дав Вам можливість вибору. Але Ви продовжили не тому, що були внутрішньо готові, а тому, що боялися нашкодити стосункам і втратити його.

Саме це, на мою думку, є найважливішим моментом.

Дуже часто перший сексуальний досвід відбувається не через щире «Я цього хочу саме зараз», а через думку: «Так треба», «Він цього чекає», «Інакше він образиться або піде». Такі мотиви не роблять Вас винною чи неправильною. Вони лише показують, що Вам дуже хотілося зберегти близькість і стосунки.

Я б запропонувала Вам замислитися над питанням: якби Ви були абсолютно впевнені, що хлопець не образиться і нікуди не піде, чи обрали б Ви секс саме того дня? Якщо відповідь «ні» або «не знаю», то, можливо, Ви більше керувалися страхом втратити стосунки, ніж власною готовністю.

У здорових стосунках сексуальна близькість не повинна ставати способом утримати партнера. Вона має народжуватися з взаємного бажання, коли обидва можуть однаково вільно сказати і «так», і «ні», не боячись наслідків.

Ще один момент, який я помітила, — це велика кількість переживань про те, що про Вас подумають інші. Подруга, тато, хлопець... Але майже не звучить питання: «А як почувалася я? Чи було мені безпечно? Чи відчула я турботу? Чи було мені добре?» Ці питання не менш важливі.

Також звертає увагу різниця у віці між Вами — майже дев'ять років. Це не означає, що такі стосунки приречені або неправильні. Але у 17–18 років людина ще тільки формує власні межі, тоді як у 26 років життєвого досвіду зазвичай значно більше. Тому особливо важливо, щоб старший партнер ставився до Ваших сумнівів, невпевненості й темпу розвитку стосунків дуже дбайливо.

Щодо Вашого хвилювання, що хлопець не повірить у те, що це був Ваш перший сексуальний досвід. Якщо він доросла людина і має хоча б базові знання про жіночу фізіологію, він знає, що кровотеча під час першого сексу буває далеко не у всіх. Якщо ж він поставить Вам запитання, достатньо буде спокійно відповісти так, як Ви написали тут: це справді був Ваш перший сексуальний досвід, а відсутність крові є одним із варіантів норми.

І наостанок. Мені хотілося б, щоб після цієї ситуації Ви запам'ятали одну важливу річ: Ваше «ще не готова» має таку саму цінність, як і Ваше «так». Людина, яка Вас любить і поважає, не втратить до Вас інтерес лише тому, що Ви попросите більше часу. А якщо стосунки можуть зруйнуватися через відмову від сексу, то питання не в сексі, а в тому, наскільки вони були надійними від самого початку.
Я бы вам посоветовала не додумывать за парня, и если вас так беспокоит этот вопрос и тема, напрямую спросить у него.
У вас есть какие-то конкретные причины переживать про то, что он не поверит? Он что-то говорил?
Второй момент- вы сами знаете, что не у всех идет кровь. А значит все ок, вы не одна такая
Дякую!!!

Хлопець про це нічого взагалі не говорив і ніяк не реагував на відсутність крові, і нічого не казав про свої відчуття чи думки щодо першого разу. Просто я хвилююся, що він про це подумав і як сприйняв.

Просто раніше він дуже багато говорив негативу про його колишніх дівчат, про зради, обман, що з ним погано повелися і так далі. І мені б не хотілося щоб він подумав, що і я його обманула. Бо це так може виглядати для нього, що я сказала що він перший, але це нічим не підтверджується.

В мене відчуття не дуже, хотілося б щоб перший раз пройшов якось інакше, може я занадто романтизувала цей момент. Хотілося щоб він поставився до цього може більш уважно, і ставився до мене особливо, зважаючи на те, що він в мене перший.

В мене були інші стосунки до цього, якщо так можна назвати, всі інші стосунки були короткотривалими, більшість закінчувалися на перших 2-3 зустрічах.

Я дуже зажата, сором'язлива, закомплексована. Мені було страшно як хлопець відреагує на мене, хотілося щоб мені показали що я достатньо гарна. Ще кілька років тому я взагалі думала що нікому не сподобаюся і в мене ніколи не буде сексу.

Напевно хлопець мусив запросити до себе під виглядом що має віддати мені подаруночок, який забув на квартирі, бо інакше ми б до цього ніколи не дійшли. Бо я дуже зажата, мало розмовляю на побаченнях, більше відмовчуюся і слухаю. Можу вільніше хіба що написати. Може це було б незручно прямо сказати, що ми йдемо до нього на квартиру, щоб зайнятися сексом, це було б якось занадто прямо?

Є ще такий нюанс, що я не отримала задоволення від процесу, тобто в мене не було оргазму і нічого подібного. Для хлопця процес закінчився, коли він отримав оргазм, і все. Мені це трохи дивно, бо загалом на побаченнях він ніжний та лагідний був.
В принципі я думаю, що ми далі будемо зустрічатися і все налагодиться. Хоча я знаю випадки, коли хлопці зникали після першого сексу, і також знаю випадки, коли хлопці кидали дівчат, бо не вистачало сексу.

Говорити про це йому не зручно, бо якщо він подумає що мене щось не влаштовує і не захоче зі мною бути. А для мене те що в нас вже був секс це досить серйозно.

Може я занадто поспішила з сексом, але це вже не змінити. Не знаю як до цього ставитися. Якесь незручне відчуття. Допоможіть, будь ласка.
цитата:
Просто раніше він дуже багато говорив негативу про його колишніх дівчат, про зради, обман, що з ним погано повелися і так далі.

Як тобі було слухати негативу про колишніх дівчат?

цитата:
Напевно хлопець мусив запросити до себе під виглядом що має віддати мені подаруночок, який забув на квартирі, бо інакше ми б до цього ніколи не дійшли.

Але це б був твій свідомий вибір, а в цій ситуації він обманув і маніпулятивно змусив робити те, що він хоче.
цитата:
Може це було б незручно прямо сказати, що ми йдемо до нього на квартиру, щоб зайнятися сексом, це було б якось занадто прямо?

Але це б було чесно стосовно тебе і ти б мала час подумати чи дійсно ти цього хочеш. Тобі подобається коли тебе обманюють?

цитата:
Є ще такий нюанс, що я не отримала задоволення від процесу, тобто в мене не було оргазму і нічого подібного. Для хлопця процес закінчився, коли він отримав оргазм, і все.

я повторю своє питання яке задавала вище: "Ваш хлопець поцікавився Вашим емоційним, фізичним станом після сексу? Він хвилювався за Вас як Ви за нього?"

цитата:
Хоча я знаю випадки, коли хлопці зникали після першого сексу, і також знаю випадки, коли хлопці кидали дівчат, бо не вистачало сексу.

Це ті випадки коли хлопців не цікавлять стосунки, їх цікавить лише секс і вони готові ради цього удавати зацікавленість, а коли вони отримають бажане чи не отримають, то зникає така потреба.

цитата:
Говорити про це йому не зручно, бо якщо він подумає що мене щось не влаштовує і не захоче зі мною бути.

На Вашу думку у стосунках завжди має все всіх влаштовувати? Ви готові весь час мовчати та не озвучувати, навіть, якщо дійсно Вас буде щось не влаштовувати?

цитата:

Так, те що сталось не змінити, але Ви можете змінити відношення до того, що сталось. Зараз Ви можете проаналізувати ситуацію, побути зі своїми переживаннями та вирішити як Ви хочете, щоб з Вами поводились (обманювали чи правду казали), що для Вас важливо (отримувати задоволення з партнером, чи тільки задовольняти його бажання, чи, можливо, на цей час взагалі не займатись сексом), щоб Вас слухали, підтримували та цінували чи боятись висловити свої переживання, бо може не захотіти зі мною бути.
Ви капітан корабля під назвою "Життя" і тільки Вам вирішувати в яку сторону він попливе.

Важко Вам допомогти у такому форматі. Вам потрібна терапія. Будь ласка, коли Вам виповниться 18 років підіть...

↩ Реакція на відповідь № 391206 для Інна Олегівна Горошко

Про колишніх дівчат мені слухати складно... В мене навіть ревнощі виникають, бо ж до чого колишні, якщо вже він вибрав мене. Та не тільки ревнощі. Щоб було зрозуміло, одна ситуація, яку він описав:
Його колишня з якою в нього був секс, сказала, що вагітна. Він тоді їй сказав, що взагалі то він зімітував оргазм. Тільки тоді вона зізналася, що може бути вагітна від іншого, бо мала ще одного хлопця.
- в мене щодо цієї його розповіді різні почуття виникають. 1 огида до самого факту, що він імітував і сказав це дівчині у вразливій ситуації. 2 презирство бо вважаю тупістю займатися сексом без презерватива якщо не готовий стати батьком, і вважати що не було ризику вагітності, навіть якщо в нього не було оргазму, адже здається частина сперматозоїдів може все-одно потрапити в піхву в деяких випадках, а ще є зпсш, і якщо це для них були не єдині стосунки в житті і навіть на той період, це дуже ризиковано... 3 нерозуміння дівчини, для чого вона мала відносини в той час як з ним зустрічалася ще з кимось, якщо це правда...

Я йому не говорила ні про ревнощі, ні про інші почуття. Мені складно висловити таке вголос. Просто вислухала.

Мабуть він мені розповідає різне щоб я краще розуміла чого він хоче в стосунках.

Але я запитала, а якщо я завагітнію від нього, чи він одружиться на мені. Він сказав що так. Але в нас був секс з презервативом.

Щодо прямої розмови про секс, якщо б хлопець прямо сказав, давай підемо до мене на квартиру і займемося сексом - думаю що я б просто злякалася і заклякла, мені було б ніяково. Не так від самого факту сексу, як через мої комплекси, що він буде бачити мене голою, і може щось не сподобатися. А ще напевно від того, що це незворотньо. Я так вихована, що коли в стосунках секс, це вже для мене серйозно і я вже на це дивлюся як на перспективу, що ми одружимося і завжди будемо разом.

Мені не подобається коли мене обманюють. Я не думаю, що він мене обманув. Він не казав, що не буде сексу чи щось в тому дусі. І ще я раніше писала йому що люблю і хочу його, можливо він вирішив що це заклик до дій і треба просто щоб ми опинилися в потрібному місці в потрібний час.

Я насправді не пам'ятаю, чи хлопець цікавився моїм станом після сексу. Якщо чесно, ми досить мало говоримо про мене, бо я досить мовчазна і закрита. І мені для того щоб розкритися і вільно висловитися потрібно особливі умови, щоб ми були один на один, нікуди не спішили, щоб поруч ніщо не заважало, наприклад не серед людей чи в компанії. А тут якраз такий нюанс, що після сексу нам треба було покинути квартиру і ми поспішали, бо хлопець знімає квартиру разом з товаришем, може він не хотів, щоб нас хтось застукав зненацька. І зважаючи що я небалакуча, не хотів тиснути питаннями такого делікатного характеру. Здається, перший сексуальний досвід для всіх дівчат не самий комфортний.

Я не готова весь час мовчати, якщо щось не влаштовує. Я думаю що з часом я буду більше розкриватися, просто мені треба більше часу, щоб говорити відверто все, що мене хвилює. В нас будуть серйозні стосунки, мабуть ми одружимося коли мені буде 18, і будемо обоє зацікавлені в тому, щоб знайти спільну мову.
У Вас багато виправдання Вашого хлопця:

цитата:

Можна ж розповісти чого він хоче в стосунках, без історій про колишніх.

цитата:
Він не казав, що не буде сексу чи щось в тому дусі.

Це й не потрібно було казати. Саме слово "секс" в речені Вас би напружило.

цитата:
можливо він вирішив що це заклик до дій

а можливо він вирішив задовільнити свої потреби

цитата:
Я насправді не пам'ятаю, чи хлопець цікавився моїм станом після сексу

Чи не хочете пам'ятати?
цитата:
після сексу нам треба було покинути квартиру і ми поспішали, бо хлопець знімає квартиру разом з товаришем, може він не хотів, щоб нас хтось застукав зненацька. І зважаючи що я небалакуча, не хотів тиснути питаннями такого делікатного характеру.

А можливо його й не цікавило як Ви почуваєтесь. Про це можна було б запитати в будь який час.

цитата:
Якщо чесно, ми досить мало говоримо про мене,

Що він знає про Вас? Він знає які квіти, музику Ви любете (страви, спосіб проведення вільного часу, погляди про серйозність стосунків після сексу, Ваш олюблений колір і т. д.)?

цитата:
Я не готова весь час мовчати, якщо щось не влаштовує.

І тут важлива фраза: "ВЕСЬ ЧАС" ... А скільки готові? Який проміжок часу? 1, 5, 10, 20 чи може 50 років? Це ж теж не весь час. Правда?
Ще раз повторюсь, Вам потрібна допомога спеціаліста! Але результат буде тільки тоді, коли Ви самі цього захочете і зрозумієте, що Вам це потрібне.